MHP İhraç Listesini Açıkladı..


Bu haber 2017-10-27 15:09:17 eklenmiş ve 2146 kez görüntülenmiştir.
Uysallar

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleşen Basın toplantısıyla bazı üyelerin İhraç istemiyle Disiplin Kuruluna Sevk edildiği açıklandı.


MHP Anamur İlçe Başkanı Ahmet Karan, Yönetim Kurulu Üyeleri il birlikte bu gün saat 10.00'da parti binasında bir basın toplantısı düzenleyerek partiye kayıtlı bazı üyelerin, parti aleyhine davranış sergiledikleri, Partiye ve Genel başkana hakarete varan açıklamalarda bulundukları ve bu nedenle Milliyetçi Hareket Partisi isminin altına sığınarak partiye daha fazla zarar vermelerini engellemek için oy birliği ile partiden ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edildiklerini açıkladı.   


Milliyetçi Hareket Partisinde bir kural vardır diyen Karan, Sevgi isteğe bağlıdır ama saygı zorunluluktur. Partiyi veya yöneticileri sevmeye bilirsin ama saygı duymak zorundasın. diyerek, bu ve benzeri davranışları yapan arkadaşlar bundan sonra da gereken şekilde disipline sevk edilerek cezalandırılacaklar  ifadelerini kullandı.İlçe Başkanı Karan yaptığı açıklamada; "Milliyetçi Hareket Partisi Parti Tüzüğünün, Disiplin Cezalarını Gerektiren Haller Başlıklı 78. Maddesinin, Kesin Çıkarma Cezasını Gerektiren Halleri Belirleyen 4. Bendinin E fıkrası gereğince; “Partinin birlik ve beraberliğini ciddi şekilde bozacak ve Genel Başkan, Genel Sekreter ve bunlardan sonra hiyerarşide bulunan görevlilere ve parti organlarına karşı ağır disiplinsizlik teşkil edecek veya manevi şahsiyetlerini rencide edecek ya da parti faaliyetlerini önemli surette aksatacak, partinin gelişmesine mâni olacak davranışlarda ve faaliyet bulunmak veya başkalarını böyle bir davranış ve faaliyetlere ikna ve teşvik etmek,” hükmü ile birlikte diğer disiplin maddelerini de ihlal ettikleri gerekçesiyle, tüzüğümüzün ilgili maddeleri uyarınca aşağıda isimleri yazılı üyelerin “ Üyelikten Kesin Çıkarılma talepli olarak disiplin takibatı yapılması” isteğiyle il yönetim kuruluna bildirilmesine oy birliği ile karar verilmiştir." dedi.

İhraç İstemiyle Disipline Sevk Edilen İsimler Şöyle;

    

\"\" Haber Detay Sonu
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Manşet yanı
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Blok 1
Arşiv Arama
- -
Blok 2
Anket
Blok 3.Reklam Alanı
Anamur Haber
© Copyright 2018 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Anamur Haber
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi