MHP İhraç Listesine Yeni İsimler Ekledi...


Bu haber 2017-11-02 10:23:35 eklenmiş ve 1465 kez görüntülenmiştir.
Uysallar

MHP Anamur İlçe Teşkilatı 27 Ekim 2017 günü Basın toplantısı düzenleyerek, bazı üyelerin İhraç istemiyle Disiplin Kuruluna Sevk edildiği açıklamıştı. Dün yine 7 kişilik  ihraç  listesini açıkladı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Teşkilatı akşam saatlerinde yapıtığı yazılı açıklama ile mevcut üyelerinden 7 kişilik  yeni ihraç listesini basın aracılığı ile kamuoyuna duyurdu.

 

Oy birliği ile ihracı istenen üyeler içerisinde eski ilçe başkanlarından Hikmet Mert de yer alırken, MHP Anamur İlçe binasının tapusu üzerinde bulunan ve eski ilçe yönetim kurulu üyesi olan Adnan Kül'ün ismi de dikkat çekenler arasında.

 

MHP Anamur İlçe Teşkilatından yapılan Yazılı Basın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

 

Milliyetçi Hareket Partisi Parti Tüzüğünün, Disiplin Cezalarını Gerektiren Haller Başlıklı 78. Maddesinin, Kesin Çıkarma Cezasını Gerektiren Halleri Belirleyen 4. Bendinin E fıkrası gereğince; “Partinin birlik ve beraberliğini ciddi şekilde bozacak ve Genel Başkan, Genel Sekreter ve bunlardan sonra hiyerarşide bulunan görevlilere ve parti organlarına karşı ağır disiplinsizlik teşkil edecek veya manevi şahsiyetlerini rencide edecek ya da parti faaliyetlerini önemli surette aksatacak, partinin gelişmesine mâni olacak davranışlarda ve faaliyet bulunmak veya başkalarını böyle bir davranış ve faaliyetlere ikna ve teşvik etmek,” hükmü ile birlikte diğer disiplin maddelerini de ihlal ettikleri gerekçesiyle, tüzüğümüzün ilgili maddeleri uyarınca aşağıda isimleri yazılı üyelerin “ Üyelikten Kesin Çıkarılma talepli olarak disiplin takibatı yapılması” isteğiyle 01/11/2017 tarihinde İL YÖNETİM KURULUNA bildirilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.
KAMUOYUNA DUYURULUR...

 

 

\"\" Haber Detay Sonu
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Manşet yanı
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Blok 1
Arşiv Arama
- -
Blok 2
Anket
Blok 3.Reklam Alanı
Anamur Haber
© Copyright 2018 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Anamur Haber
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi