Kılınç; "Anamur'u Marka Kent Yapacağız"..!


Bu haber 2018-12-18 16:08:48 eklenmiş ve 852 kez görüntülenmiştir.
Uylr

MHP Anamur Belediye Başkan Adayı, 21. Dönem MHP Mersin Milletvekili Hidayet Kılınç, bu gün Kısakahyaoğlu Konağında kahvaltıda Basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 

Yaklaşık 3 saat süren kahvaltılı basın toplantısında Anamur’un mevcut çözüm bekleyen bütün sorunları enine boyuna masaya yatırıldı. Kılınç’ın geçmişten bu güne Anamur, köy ve mahallelerinin bütün sorun ve ihtiyaçlarından, gelişmelerinden an be an haberdar olduğunu ve geçmişten günümüze bir çok projenin de gizli mimarı olduğu bilgisi basın mensuplarından tam not aldı.


Peygamber efendimizin bir hadisi ile örnek veren Kılınç, “Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir. Mantığıyla Anamur’un en ücra köşesinde bir vatandaşımız aç ise, hasta ise yada bir sorunu problemi var ise benim bu sorunları çözmeden Anamur’da Belediye başkanı olmamın hiçbir manası yoktur.” Diyen Kılınç, “Anamur’un sorunlarını, ihtiyaçlarını biliyorum Bürokratlığım döneminde de, Milletvekilliği dönemimde de, Milletvekilliğim sonrasında da Anamur’u ve bölgeyi hep ön planda tuttum, takip ettim. Hizmet etme noktasında da ben kendimi her zaman vatanıma milletime hizmet etmeye görevli hissederek, gece, gündüz beni arayan herkese telefonumu, kapımı, gönlümü açık tuttum. Bundan sonra da böyle olmaya devam edecek, belediye başkanı olsam da olmasam da bu böyle olacak.” İfadelerine yer verdi.

 

 

Anamur’u Marka Kent yapmayı hedeflediklerini belirten Kılınç, Anamur artık kabuğunu kırmış şehir havasına bürünmüş. Bu noktada bize düşen Anamur’u; Turizmi ile Tarımı ile, Ticareti ile, Alt yapısı ile, Soprtif ve Kültürel faaliyetleri ile geliştirerek, geleceğe hazır hale getirmek olacak. Dedi.

 

Kılınç Planladığı Hizmet Vaatleri kısaca Sıraladı..

 

*Ben yaptım oldu mantığıyla değil..!, STK temsilcileri, siz değerli Basın mensupları ve her konunu o konunun uzmanı ekiple beraber fikir birliği ile, hiç kimseyi dışlamadan, küsmeden, kırgınlıkları ortadan kaldırarak, rantçılara fırsat vermeden Anamur’u geliştirecek, ekonomiyi canlandıracak, ürünlerimizi daha iyi pazarlayacak her türlü fikre açık olarak beraber şekillendireceğiz. Çünkü bu vatan bizim, diyen Kılınç, özetler halinde hizmet hedeflerinden bahsetti.

 

 *1. Gündem maddemiz su..! Anamur’lu hemşerilerimizi tuzlu, çamurlu su içmekten kurtaracağız. Vatandaşımızın musluklarına su gözünün suyunu getireceğiz.,

 

* Irmaklarımıza akan kirli sulara ilgili kurumlarla iletişime geçerek ivedilikle çözüm bulacağız…!

 

*Çöp arıtma fabrikası kurarak çevre belediyelerimizle istişare içerisinde çöpleri bir arada değerlendirerek, gübre ve geri dönüşüm olarak değerlendireceğiz.

 

*Esnaflarımızla bir araya gelerek, şehir içini felç eden tek yön ve geniş kaldırım konusunda fikir birliği yaparak, onların istekleri doğrultusunda düzenlemeler yapacağız.

 

*Anamur’un doğasını koruyarak, gelecek nesillere temiz bir kent bırakacağız.

 

*Sahilimizi düzenleyecek, oradaki çirkin görüntüleri ortadan kaldırarak, modernize edeceğiz.

 

*Sportif ve Kültürel faaliyetlerle, gençlerimizin kötü alışkanlıklara itilmesini engelleyeceğiz.

 

*Şehir içi trafiği rahatlatmak için merkezi yerlere çok katlı otoparklar inşa edeceğiz.

 

*Anamur’u Marka kent yaparak ulusal ve uluslar arası arenalarda en güzel şekilde tanıtacağız.  

 

*Vatandaşımın sorunlarıyla hastalarıyla Ankara’da ekip oluşturarak, ilgilenmeye devam edeceğim.

 

*Balık çiftlikleri konusunda gerekli araştırmaları yapacak uzman ekip getirerek, Denize, çevreye, doğaya en ufak zararı olacaksa bunları engellemek için üzerimize düşen ne varsa yapacağız.

   

 

Haber Detay Sonu
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Mt yanı
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Blok 1
Arşiv Arama
- -
Blok 2
Anket
Blok 3.Reklam Alanı
Anamur Haber
© Copyright 2019 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Anamur Haber
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi