MUZ-BİR eski Başkanı GÜZEL'den Basın Açıklaması..


Bu haber 2021-01-26 10:18:09 eklenmiş ve 2166 kez görüntülenmiştir.
Uylr


GÜZEL; "Anamur Kaymakamı İçki Masasına Meze Olmadığı İçin Gönderildi..!"


MUZ-BİR eski başkanı ve Malaklar mahallesi eski muhtarı Mehmet Güzel yaptığı basın açıklamasında Anamur Kaymakamı olarak görev yapmaktayken Mersin Valiliği Hukuk müşaviri olarak geçici görevlendirilen Kaymakam Mehmet Nuri Başaran’a haksızlık yapıldığını açıkladı.


Cumhurbaşkanından Yardım İstedi..


Anamur’un ilk defa halkın sorunlarını dinleyen, kanun ve yetkileri çerçevesinde çareler bulan bir Kaymakamı oldu, diyen Güzel, Vatandaşlar tarafından çok sevilen, devleti ve sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ı Anamur’da en güzel şekilde temsil eden böyle bir Kaymakamın sadece kanunlardan dışarı çıkmadı, birilerinin adamı, maşası, içki arkadaşı olmadı diye buradan kızağa çekilmesi Anamurlular olarak vicdanımızı sızlatıyor ve bu adaletsizlikten dönülmesi için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın müdahale etmesini arz etmekteyiz.


Beni Görevden Aldığı Halde  Ben Bu Adaletsizlikten Rahatsızım..!


Malaklar Muhtarı görevini sonlandıran kişinin Kaymakam Başaran olduğu halde o görevinin gereği beni görevimden aldı. Diyen Mehmet Güzel, “Muhtarlık görevime son vermek Kaymakamlık makamının görevi idi. Aramızda kişisel bir sorun asla yok…! Ama şu anki Kaymakam beyin şahsına yapılan Görevlendirme kendisine değil Anamur’a verilmiş bir cezadır. O nedenle ben ikisini bir birine karıştırmayacak kadar bilinçli bir kişiyim.” dedi.


Kaymakam Beye Sahip Çıkalım Anamur..!


Anamurlu vatandaşlara bir çağrıda bulunan Güzel, “Anamur’a böyle hakkı, adaleti, hizmet aşkını bilen, insana değer veren, doğaya değer veren, Muz ve çilek üretimini tanıtımını destekleyen yöneticiler her zaman gelmez. Lütfen birilerinin çıkarına ters düştü diye Kaymakam beyimizi harcatmayalım. Bu Sayın Mehmet Nuri Başaran’ın şahsına değil Anamur’a ve Anamur’luya yapılmış bir haksızlıktır. Temennimiz bir an önce bu haksızlığın ortadan kaldırılarak görevine iade edilmesidir.” İfadelerini kullandı.

Haber Detay Sonu
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
b1
Arşiv Arama
- -