KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 08-03-2018 16:22   Güncelleme : 08-03-2018 16:22

Kadınlar Gününe Özel Resim Sergisi...

Kadınlar Gününe Özel Resim Sergisi...

Resim öğretmeni Zekiye Karamanoğlu öncülüğünde Ressam öğrenciler; Alime Sandıkçı, Gonca Turgay, Nakşiye Şafak Gökduman, Sayde Güçlü, Yeşim Şenel Kaya, Yıldız Şenel, Zümrüt Cömertler, bir birinden güzel hayallerini tabloya döktükleri resimlerini, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bu gün Mersin Üniversitesi Anamur Yüksek Okulu salonunda sergilediler.


Büyük, küçük herkesin ilgisini çeken ve ziyaret ettiği sergiye minik öğrencilerin ziyaret etmeleri sergi salonunu coşturdu.


Kreş öğrencileri ve öğretmenleri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla minik elleriyle yaptıkları birbirinden güzel gülleri sergi salonunda bulunan bayanlara takdim ettiler.


Resim Öğretmeni Zekiye Karamanoğlu; Kadınlar gününde düzenledikleri bu serginin amacının, Anamur’da gerçekleşen Kültürel faaliyetleri özellikle genç nesillere duyurmak, Kültürel ve Sanatsal faaliyetlere katılımı artırmak olduğunu ifade ederek, ilginin yoğun olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.


İki gün açık kalacak sergiye il gününde siyasi Parti Temsilcileri, STK Temsilcileri, Anamur’da faaliyet gösteren farklı okullardan  öğretmen ve öğrenciler ile çok sayıda vatandaş ziyaret etti.  

 

!!!...HABER FOTOĞRAFLARINI GÖRÜNTÜLEMEK  İÇİN TIKLAYINIZ....!!!