MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-04-2018 16:18   Güncelleme : 23-04-2018 16:18

Cemre Açık Büfe Kahvaltı Dünyası Açıldı..

Cemre Açık büfe Kahvaltı Dünyası hizmete başladığı ilk günde siyasilerin akınına uğradı.

Cemre Açık Büfe Kahvaltı Dünyası Açıldı..

Cemre Açık büfe Kahvaltı Dünyası hizmete başladığı ilk günde siyasilerin akınına uğradı.İlk hizmet günü ziyaretçileri arasında AK Parti ve MHP Anamur İlçe yöneticilerini de ağırlayan Cemre Açık büfe Kahvaltı Dünyası, bundan böyle Siyasilerin ve STK temsilcilerinin de uğrak yeri olacağı gözlemleniyor.

 

Anamur’da bir ilke imza atan Cemre Açık büfe Kahvaltı Dünyası işletmecisi Seray Güzel’in gazetemize yaptığı açıklamaya göre, Cemre Açık büfe Kahvaltı Dünyası tadımlık değil doyumluk kahvaltı hizmeti ve en ekonomik fiyat garantisini kendisine hedef edindirdiğini belirterek, bu konuda iddialı olduğunu vurguluyor. Güzel Ayrıca, Doğum günleri, Bayanlara özel Altın ve sıra  günleri, toplantılar, toplu kahvaltı ve benzeri organizasyonlarınızda da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutlu oluruz. diyor.

 

AKD Danışmanlık Yol Yapı İnşaat Turizm Tic. Ve San. Ltd. Şti. bünyesinde bulunan Cemre Açık büfe Kahvaltı Dünyası 101 çeşit Açık büfe kahvaltı ile her gün 07.30- 14.00 saatleri arası Açık büfe kahvaltı, 14.00 – 22.00 saatleri arası da sıcak spesiyal köfte, ızgara, kızarmış tavuk, ve makarna çeşitleriyle Anamur halkına hizmet vermeye başladı.

 

Resmi açılış törenini de önümüzdeki günlerde yapmayı planlayan Cemre Açık büfe Kahvaltı Dünyası, Anamur Güzelyurt mahallesi Burhanettin Kocamaz Tenis kortları karşısında hizmet veriyor.