MAGAZİN
Giriş Tarihi : 30-04-2018 10:15   Güncelleme : 30-04-2018 10:15

Cemre Kahvaltı Dünyası Yine Doldu Taştı..

Cemre Kahvaltı Dünyası Yine Doldu Taştı..

 

Anamur’da sektöründe bir ilki gerçekleştirerek her gün öğleden önce 101 çeşit açık büfe kahvaltı ve öğleden sonra ise spesiyal sıcak ızgara ve makarna çeşitleriyle Anamur’da hizmet sektörüne damgasını vuran Cemre Açık büfe Kahvaltı Dünyası hafta sonu yine doldu taştı.

 

Hizmet vermeye başladığı bir hafta gibi kısa bir sürede Siyasilerden, yöneticilere, iş dünyasından öğretmenlere kadar bir çok kesime ev sahipliği yapmayı başaran Cemre Açık Büfe Kahvaltı Dünyası işletmecisi Seray Güzel, Anamur’un tarımda yakaladığı başarıyı Turizmde de hak ettiğini vurgulayarak, Anamur doğasıyla, kültürüyle, deniziyle, tabiatı ile bir cennet. Geriye kalan bu cenneti Turizme kazandırmak bu konuda da bizim gibi işletmelere çok iş düşüyor.

 

Bizim öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti, yani gelen müşteri yemeklerimizden, kahvaltımızdan, fiyatlarımızdan kısacası buradan memnun ayrılmalı. Bizde burada bunu başarmaya çalışıyoruz. Diyen Güzel faaliyetlerini şöyle özetliyor, İşletmemizde haftanın 7 günü 101 çeşit açık büfe kahvaltı öğleden sonraları da spesiyal sıcak ızgara ve makarna çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz. Bunun yanında toplantı, toplu yemek ve kahvaltı, bayanlara özel Altın günü gibi özel organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Bizim tek ricamız bu tür toplu organizasyonlar için önceden rezervasyon yapılmasıdır.