MAGAZİN
Giriş Tarihi : 30-07-2018 21:25   Güncelleme : 30-07-2018 21:25

Kazancı’da Başkanları Buluşturan Düğün…

Kazancı’da Başkanları Buluşturan Düğün…

 

Ermenek İlçesi Kazancı Kasabası Belediye Başkanı Uğuz Tekin dillere destan bir düğünle biricik oğlunu evlendirdi.  

 

Ülkemizin güzel ili Bursa’dan Gülay ve Faruk Korkmaz çiftinin kızları Cansu ile Karaman ili Ermenek İlçesi Kazancı Kazancı Kasabası’dan Sacide ve Oğuz Tekin çiftinin oğulları Fahri muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.

 

Kazancı Kasabası Belediye Başkanı Uğuz Tekin’in  kendisi gibi eğitimci olan büyük oğlunu evlendirdiği düğün törenine, çevre ilçe Belediye Başkanları ile Siyasi Parti İl ve ilçe başkanlarının da bulunduğu çok kalabalık bir davetli kitlesi katıldı.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere Genel Başkan yardımcıları ve Parti Genel merkez yöneticileri, Milletvekilleri düğüne, gönderdikleri güzel temennilerden oluşan telgraflarla katılırken, CHP Karaman İl Başkanı Kadir Ergin, CHP Ermenek İlçe Başkanı Mustafa Bahçeli,  Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur, Göktepe Belediye Başkanı Osman Talay, Alanya Başkent Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Kürşat Erdem ve Eşi, Siyasi Parti yöneticileri, STK Temsilcileri, Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinden ve Anamur’dan çok sayıda seçkin davetli katıldı.

 

Gelin ve Damat başta olmak üzere davetlilerin sergiledikleri birbirinden güzel figürlerin yer aldığı oyunları seyircilerden yoğun alkış aldı.

 

Gelin ve Damada takı takıp mutluluk dilemek için sıraya geçen davetli misafirler adeta izdihama neden oldular.

 

Kazancı Belediye Başkanı Uğuz Tekin düğünde yaptığı konuşmasında düğüne telgraf yollayarak güzel temennilerde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, Genel Başkan Yardımcılarına, Genel merkez yöneticilerine, Milletvekillerine, düğüne bizzat teşrif ederek onurlandıran İlçe Belediye Başkanlarına, İl ve İlçe başkanlarına, STK temsilcilerine, güvenlik güçlerine, tüm Kazancı halkına, Belediye çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür etti.

 

Piyanist İbrahim Turan ve sunucu Ahmet Ünlü geceyi, seslendirdikleri bir birinden güzel oyun havalarıyla coştururken, bu güzel anları ölümsüzleştirme görevini ise Stüdyo Onur üstlendi.

 

Bizde www.anamurhaber.com ailesi olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz.