MAGAZİN
Giriş Tarihi : 20-11-2018 17:55   Güncelleme : 20-11-2018 17:55

Toplantı'da Gazeteci'ye Özel Sürpriz..

Toplantı'da Gazeteci'ye Özel Sürpriz..

Anamur Haber, Genel Yayın Yönetmenimiz İbrahim Polat’a, Ticaret Odası'nda toplantı öncesi sürpriz doğum günü partisi yapıldı.


Anamur Ticaret ve Sanayi Odası her yıl olduğu gibi, köy okullarına eğitime destek kampanyası kapsamında Eşofman takımı dağıtım töreni düzenledi.


Anamur ilçe Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu, Anamur Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan, AGC Başkanı Zümrüt Cömertler, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Feridun Torunoğlu, okul müdürleri, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ve basın mensuplarının katıldığı toplantı, sürpriz doğum günü kutlamasına ev sahipliği yaptı.

 

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen programda açılış konuşması yapan Oda Başkanı Feridun Torunoğlu; “Programa geçmeden önce bir sürprizim olacak, Değerli Basın mensubu arkadaşımız İbrahim Polat’ın bu gün doğum günü. Müsaade ederseniz önce arkadaşımızın doğum gününü kutlayalım.” diyerek, Daha önceden hazırlanmış sürpriz doğum günü pastasını salona istedi.


Salondaki katılımcıların alkışları arasında gelen pastanın mumlarını üfleyen Genel Yayın Yönetmenimiz İbrahim Polat, beklemediği bir sürprizle karşılaştığı için hem şaşırdı, hem duygu dolu anlar yaşadı.


Salondaki tüm katılımcılar tarafından doğum günü kutlanan Polat, böylesi nazik bir sürprizi organize eden ve doğum gününü kutlayan başta Anamur İlçe Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu’na, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Feridun Torunoğlu’na, Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler’e, basın mensubu arkadaşlarına ve salonda bulunan tüm katılımcılara teşekkür etti.