MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-02-2019 22:37   Güncelleme : 23-02-2019 22:37

Yağmur Ailesinin Mutlu Günü..

Yağmur Ailesinin Mutlu Günü..

 

Anamur’un tanınmış ailelerinden Nazan ve Nuri Yağmur çiftinin biricik kızları Burcunur ile aslen Rize’li İstanbul’da yaşayan, (Sinema ve reklam yıldızı Sinem Kobal’ın Kuzeni) C.Serbay mutluluk yolunun ilk adımı olan nişan merasimiyle nişanlandılar.

 

Genç çift, Anamur Yağmur Otel’de aile arasında yapılan ve seçkin bir davetli kitlesinin katıldığı sıra dışı muhteşem bir törenle nişanlandı.

 

Genç çift bu özel günlerine katılan tüm misafirlerinin masalarına giderek hoş geldiniz dedi, alkışlar içerisinde ilk danslarını gerçekleştirdiler.

 

Gelin hanımın ailesi gelen bütün misafirleriyle ayrı ayrı ilgilenerek, ev sahipliğinden tam not aldılar.

 

Gelen ve Damat’ın nişan yüzüklerini takarak kurdelelerini kesen gelin hanımın amcası Selahattin Yağmur, “Bu görev bana verildi. Daha önce hiç böyle bir görev almamıştım bunun heyecanını yaşıyorum” diyerek, davetlilerin alkışları arasında geç çiftin nişan yüzüklerini takıp kurdelesini keserek onlara mutluluklar diledi.

 

Ailelerin bu mutlu anı ölümsüzleştirmek için hatıra fotoğrafı çektirmelerinin ardından davetliler, icra edilen bir birinden güzel müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler.

 

Damat beyin kuzeni Sinem Kobal, mazereti nedeni ile nişan merasimine katılamazken annesi Nuray Kobal nişan töreninde yeğeninin mutlu gününde yerini aldı.  Kobal’ın,  çiftin düğün merasimine katılacağı alığımız duyumlar arasında.