KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 06-08-2019 05:45   Güncelleme : 06-08-2019 05:45

Ziraat Odasından Karabay'a Ziyaret

Ziraat Odasından Karabay'a Ziyaret

 

Anamur-Bozyazı Ziraat Odası Başkan ve yönetimi Mersin Büyükşehir Belediyesi Anamur Kordinasyon Şube Müdürüne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Anamur-Bozyazı Ziraat Odası Meclis ve Yönetim kurulu üyeleri Mersin Büyük Şehir Belediyesi Anamur Kordinasyon Şube Müdürlüğüne atanan İnşaat Mühendisi Gül Karabay’ı makamımda ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler. 

 

Anamur-Bozyazı Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş, Anamur Bozyazı Ziraat Odası  Olarak, Anamur  Koordinasyon Şube Müdürlüğü ve  Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Daire  Başkanlığı ile koordineli çalışmaların  Anamur Ve Bozyazı  tarımı için ciddi   önem arzettiğini  dile getirerek, “Biz Ziraat Odası olarak hazırız sizlerden de bu konuda hassasiyet bekliyoruz.” Dedi.

 

Mersin Büyük Şehir Belediyesi Anamur Koordinasyon Şube Müdürü  Gül Karabay da, Belediyelerin  ve Ziraat Odalarının  hizmet amaçlı halka acık kuruluşlar olduğunu, koordineli hizmet anlayışının birinci vazifeleri görüp bu düsturu  şiar edindiklerini, Sosyal Belediyecilik anlayışında  tabii görev atletiklerini belirtterek, Ziraat Odasının ziyaretimizden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

Anamur -Bozyazı Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş de, Kendilerini  en iyi duygularla müspet bir ortamda ağırladığı için Gül Karabay’a teşekkür ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.