SİYASET
Giriş Tarihi : 11-12-2019 16:59   Güncelleme : 11-12-2019 16:59

CHP'li Durmuş Deniz Adaylığını Açıkladı..

CHP'li Durmuş Deniz Adaylığını Açıkladı..

CHP'li iş adamı Durmuş Deniz’den şölen havasında adaylık açıklaması geldi.

 

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP Anamur Belediye Başkan Adayı olan iş adamı Durmuş Deniz partililerinden gelen yoğun istekler üzerine CHP Anamur İlçe Başkan Adayı oldu.

 

21 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşecek olan olağan kongre için Aday olduğunu açıklayan iş Adamı Durmuş Deniz’e Partili vatandaşlar yoğun bir katılımla destek verdiler.

 

CHP Anamur İlçe binasında bu gün saat:14.00’de yapılan adaylık açıklamasına partililer yoğun bir katılım sağladılar. Partililerin yoğun ilgisi üzerine sunucu Mesut Güven’den sık sık  “Biraz daha sıkışalım gelen partililerimiz dışarıda kaldılar” şeklinde anonslar yapıldı.

 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlanan programda Adaylık açıklaması yapan CHP’li Durmuş Deniz; katılımcı partililerine teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları söyledi:

 

“Anamur Cumhuriyet Halk Partisi yönetimi için sizden gelen yoğun istek ve talep üzerine güçlü bir marka kent oluşturmak adına, mensubu olmaktan her zaman gurur duydum partimin bir neferi olarak karşınızdayım. Güçlü örgüt, güçlü yönetim anlayışına oturtmak ve Anamurmuzu yerel iktidara ulaştırmak için Cumhuriyet Halk Partisi Anamur ilçe başkanlığına adaylığımı açıklıyor olmanın mutluluğu ve gururu içerisinde olduğumu belirtmek isterim.

 

Üreten insanların artık yönetimde daha fazla söz sahibi olması gerektiği inancındayım. Güçlü örgüt, güçlü yönetim anlayışıyla, her biri birbirinden değerli delege arkadaşlarımızla birlikte “sem” “ben” demeksizin “biz” diyerek yola çıkıyoruz.

 

 

Güçlü bir yönetim ile beraber Mersin Büyükşehir belediye başkanımız Sayın Vahap Seçer’in öncülüğünde Anamurmuzu hak ettiği hizmetlere ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız. Unutulmasın ki; senin benim değil hepimizin partisi hepimizin belediyesi için Anamur sevdamız adına hep birlikte yürüyerek hep birlikte başaracağız.”