GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-12-2019 09:49   Güncelleme : 17-12-2019 09:49

Kervan Muz'a Ziyaret..

Kervan Muz'a Ziyaret..

Anamur Haber ailesinden Kervan Muz Sarartma Tesisine ziyaret.

 

www.anamurhaber.com  Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Polat ve Edütörü Kazım Kılınç ile  Bozyazı’da geçtiğimiz günlerde Muz Sarartma Tesisi kurarak vatandaşına hizmet vermeye başlayan MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük’ü iş yerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

 

Aslen Bozyazı’lı olan MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, babasının manevi desteğini aldıktan sonra, memuriyetten emekli Ağabeyi ile el ele vererek bölge insanın alın teri, el emeği, bereketli toprakların mucize ürünü Muz’larını tüketiciye ulaştırmak adına köprü olmuş, kendine ait iş yerinde hizmet kervanına katılmış, iş yerinin adını da KERVAN MUZ olarak oluşturarak, vatandaşın emeğinin tam karşılığını alması için kolları sıvamış.

 

Dün öğlen saatlerinde Anamurhaber Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Polat,  Edütörü ve Köşe Yazarı Kazım Kılınç ile birlikte MHP Anamur İlçe  Başkanı Adnan Gübbük’ü yeni iş yerinde ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

 

Ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade eden başkan Gübbük, “Uzun zamandır bölge insanımıza böyle bir iş yeri ile hizmet vermeyi düşünüyorduk ancak, Anamur’da yaşıyor olmam ve gerek siyasi gerekse ticari faaliyetlerimin Anamur’da olması, bir tarafın aksayacağı endişesi ile babamın da rıza göstermediği için beklemekte idik. Fakat memuriyetten emekli olan ağabeyim de bana bu konuda destek olacağını söylemesi üzerine babamın da manevi desteğini alarak, hemşerilerimize hizmet vermek üzere kollarımızı sıvadık ve iş yerimizi kurduk. İki hedefimiz var; birincisi üreticimizin alın terinin tam karşılığını alabilmesini sağlamak, ikincisi de tüketiciye en iyi ürünü ulaştırabilmek. Her konuda, her daim vatandaşımızın hizmetindeyiz. Tüm hemşerilerimizi iş yerimize bir çay içmeye bekleriz.” Dedi.