GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-12-2019 16:32   Güncelleme : 24-12-2019 16:32

IPARD Bilgilendirme Toplantısına Davet..

IPARD Bilgilendirme Toplantısına Davet..

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu yazılı bir basın açıklaması yaparak, tüm üyelerini IPARD Bilgilendirme toplantısına davet etti.

 

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu tarafından yapılan açıklamada ;

 

Anamur ve Bozyazı İlçelerimizin Mersin İlimize olan uzaklığı ve Üyelerimizin talepleri de göz önüne alınarak Odamız Hizmet Binasında  IPARD-II 8. Çağrı tanıtımı (Desteklenecek Yatırımlar ve Destek Bütçesi hakkında) Mersin İli Türkiye Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ve Odamız İşbirliğiyle Bilgilendirme Eğitimi ve toplantısı yapılması kararlaştırılmıştır.

 

Alınan karar doğrultusunda 27.12.2019 Cuma günü Saat : 14.00’de Odamız Hizmet Binası toplantı Salonunda  Türkiye Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Mersin İl Koordinatörü Beytullah Uygur , Proje Başvuru Kabul Uzmanları Emrah Boz ve Erhan Şimşek’in Sunum ve anlatımları ile (Desteklenecek Yatırımlar ve Destek Bütçesi hakkında) IPARD-II 8. Çağrı tanıtımı Bilgilendirme Eğitimi ve toplantısı  yapılacaktır.

 

IPARD –II 8. Çağrı tanıtımı , Desteklenecek Yatırımlar ve Destek Bütçesi kapsamında Türkiye Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından verilecek olan 320 Milyon liralık Hibe Desteğinden istifade etmeyi planlayan ve bilgi sahibi olmak isteyen , Üyelerimiz ve konu ile ilgili Kurum ve Kuruluşlar için önemli bir fırsat olan bu bilgilendirme Eğitimi ve toplantısına  katılmalarını bekliyoruz.

Anamur ve Bozyazı İlçelerimizde faaliyet gösteren Üyelerimiz ile İlgililere Önemle duyurulur.