SİYASET
Giriş Tarihi : 25-12-2019 17:06   Güncelleme : 25-12-2019 17:06

CHP Anamur'da Devir Teslim Töreni..

CHP Anamur'da Devir Teslim Töreni..

CHP Anamur İlçe Başkanlığında Devir Teslim Töreni

 

CHP Anamur İlçe örgütü 21 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirdiği olağan kongrede seçilen İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve yönetimi, mevcut başkan Turabi Yeşilçayır ve yönetiminden görevi devraldı.

 

CHP Anamur İlçe binasında yapılan devir teslim törenine, İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe eski başkanı Turabi Yeşilçayır ve yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri ve kalabalık bir partili vatandaş grubu katıldı.

 

CHP Anamur İlçe eski Başkanı  Turabi Yeşilçayır yaptığı konuşmasında, kendilerinin görev süresince Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir neferi olarak çalıştıklarını, Partiyi başarıya ulaştırmak için gece gündüz demeden sahada çalıştıklarını ifade etti. Kendilerinin döneminin bir de yerel seçime denk geldiğini belirten Yeşilçayır, bu yerel seçimde de Büyükşehir Belediyesini Partimize kazandırmayı başardık. Bundan sonra da Partim adına Yeni yönetici arkadaşlarımızın bizden bir istekleri olursa biz her zaman hazırız. Ben yeni ilçe Başkanımız Durmuş Deniz ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza yeni görevlerinde kolaylıklar diliyorum dedi.

 

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz de yaptığı konuşmasında, önceki dönem İlçe Başkanı ve ilçe yönetimine hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Deniz, Çeltikçi mahallesinde dün meydana gelen hortum felaketinde zarar gören çiftçilere de geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

100 günlük faaliyet hedeflerini de başlıklar halinde açıklayan başkan Deniz, parti içi çevresel, hukuki ve siyasi komisyonlar kuracaklarını, bu komisyonlarla  sorunlara çözüm bulacaklarını örgütsel çalışmaları güçlendirerek mahalle apartman sorumluları oluşturacaklarını belirten Deniz, bu sayede her an olabilecek bir erken seçime her an hazır olacaklarını belirtti.

 

 

Deniz, Yeni yönetim olarak Genel Başkan Kemal Kılınçdaroğlu’nu ziyaret edeceklerini söyledi.