MAGAZİN
Giriş Tarihi : 27-12-2019 08:19   Güncelleme : 27-12-2019 08:19

Mutluluğa EVET Dediler...

Mutluluğa EVET Dediler...

vetica, sans-serif; font-size: 18px; color: rgb(0, 0, 0);">Duygu Bal ve Hamdi Kılınç Mutluluğa imza attılar.

 

Anamur’dan Bal ailesi Seval Bal’ın kızı Duygu ile Kılınç ailesi Refika & Kazım Kılınç çiftinin oğlu Hamdi, Anamur öğretmen evinde düzenlenen muhteşem bir nişan ve nikah töreni ile mutluluğa doğru imza attılar.

 

Seçkin bir davetli kitlesinin katıldığı, Anamur Belediyesi Meclis Üyesi Kazım Kılınç’ın ev sahipliği yaptığı geceye, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, İş adamları, okul müdürleri, öğretmenler ve basın mensupları katıldı. Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, toplantısı nedeniyle Mersin’de olduğundan geceye gönderdiği Çelenk’le katılmış oldu.

 

Piyanist Hasan Doludeniz tarafından icra edilen bir birinden güzel müzikler eşliğinde salona giren Gelin ve damat gerçekleştirdikleri danslarıyla salondan defalarca   alkış aldılar.

 

Damadın anneannesi gelin ve damat ile erik dalı isimli oyun havasında birbirinden güzel figürler sergileyerek gençlere taş çıkarttı.

 

Anamur Belediyesi nikah memuru Mehmet Aydın tarafından kıyılan nikahta Gelin Seval Bal ve Damat Hamdi Kılınç EVET diyerek, birlikte mutlu bir ömür yaşamaya imza attılar.

 

Geç saatlere kadar süren nişan töreninde davetliler doyasıya eylendiler. Bu güzel anları ölümsüzleştirme görevi ise Kayı Film’e düştü.

 

Bizde www.anamurhaber.com ailesi olarak genç çiftimize Allah tamamına erdirsin der, bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin