YENİ YIL MESAJLARI
Giriş Tarihi : 28-12-2019 19:04   Güncelleme : 28-12-2019 19:04

Başkan Kılınç'tan Yeni Yıl Mesajı..

Başkan Kılınç'tan Yeni Yıl Mesajı..

 

Anamur Belediye Başkanı bir mesaj yayınlayarak, yaklaşan Yeni Yılı Kutladı.

 

Başkan Kılınç Mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

HER YENİ YIL DOĞAN YENİ BİR UMUTTUR.

 

Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, yeni yılın Anamur’a , vatandaşlara Belediye bütünlüğü ve işbirliği içerisinde layık olduğu en güzel seviyeye ulaştırmak istiyoruz , Anamur halkını en kalbten  duygularla selamladığını söyleyen Başkan Kılınç; 2020 yılının acıların paylaşılarak azaldığı sevinçlerin  ise paylaşılarak çoğaldığı barışın ve hoşgörünün hakim olduğu bir yıl olmasını temenni ediyorum.

 

Kutlu Ceddimiz gibi bizimde merkezimizde insan vardır. Hedeflerimiz dar ve kısa menzilli değil, büyüktür.

 

Türk Milletine, Türk yurduna sahip çıkmak her vatansever Türk evladının görevidir. Milletimiz ne bölücülere pirim verir, nede istikrarımızı, bekamızı, bozmaya çalışanlara fırsat verir. Bizim yönetim anlayışımızda adalet, hakkaniyet, şefkat, hoşgörü ve vicdanlı olmak vardır.

 

Türk milletinin tüm  fertlerini ötekileştirme olmadan sevmek, bizim milliyetçilik anlayışımızın bir ifadesidir.

 

“ Ne Mutlu Türküm diyene” demek suretiyle, Türklere yeniden Milli bir ruh, onur ve kişilik kazandıran Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda yürümeye devam edeceğiz.

 

Her yeni yılın, doğan yeni bir umut olduğu inancıyla, bize yüreğini açan, sevgisini esirgemeyen hemşehrilerimize karşılık olarak, yoğun bir hizmet vereceğimizi bir kere daha ifade ediyorum.

 

Anamur sevdasını, ümidini yeni yılda diri tutarak karamsarlığa kapılmadan, kardeşlik hukukuna azami dikkat ederek, Anamur’u çağdaş kentler düzeyine getirmek azim ve karalılığındayız. 

 

Bu duygularla başta doğu Türkistan olmak üzere bütün Türk dünyasının hasret ve acıların sona erdiği, hürriyet ve adaletin hâkim olduğu onurlu, başı dik, karnı tok yaşadığı bir Türkiye diliyorum.

Yeni Yılın tüm Anamur halkına sağlık, başarı, mutluluk getirmesini dilerken, Yüce Allah, ülkemizin dirlik, düzen ve birliğini daim kılsın.

 

                 Hidayet KILINÇ

          Anamur Belediye Başkanı