SİYASET
Giriş Tarihi : 16-01-2020 09:54   Güncelleme : 16-01-2020 09:54

Anamur Şehir Stadyumu Modernize Ediliyor..

Anamur Şehir Stadyumu Modernize Ediliyor..

 

Anamur Şehir Stadyumu, TBMM Plan ve Bütçe komisyonu başkanı Lütfi Elvan’ın destekleriyle Gençlik ve spor Bakanlığı tarafından daha konforlu hale getiriliyor.

 

Yapılacak başlıca yenilikler, Mevcut betonarme Şehir Stadyumunun tribününün üzeri kapatılacak, koltuklar yenilenecek, daha konforu bir hale getirilecek. Stadyumda düzenlenecek değişiklikler için 24 Ocak’ da Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde ihale düzenlenecek.

 

Ak Parti Anamur İlçe Başkanlığından konu ile ilgili yapılan açıklama şöyle;

 

Sayın Bakanımız TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi ELVAN’ın destekleri ile Anamur Şehir Stadyumu, Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından daha konforlu hale getiriliyor. Bahse konu Şehir stadyumunun betonarme tribün üzerinin kapatılarak, koltuklarının yenilenmesini temin için 24 Ocak’ da Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde ihale düzenlemekte. Şimdiden Başta Anamur’lu Hemşerilerimize ve Anamur Belediye Spor Kulübümüze hayırlı olsun. Yapılacak olan düzenleme ile artık Anamur’lu Spor sevenlerimiz, maçları Kış veya Yaz mevsiminde daha konforlu bir ortamda takip etme imkanı bulacak. Desteklerinden dolayı TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanımız, Sayın Lütfi ELVAN başta olmak üzere,   Bu hizmeti Anamur ‘a teminini sağlayan Gençlik ve Spor Bakanımıza teşekkür ederiz.