GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-01-2020 13:28   Güncelleme : 18-01-2020 13:28

ANTİSK'ten Kaymakam Gültekin'e Ziyaret..

ANTİSK'ten Kaymakam Gültekin'e Ziyaret..

 

Anamur Tenis Dağcılık ve Su sporları Kulübü yeni yönetim Kurulu Anamur Kaymakamı sayın İsmail GÜLTEKİN beyi makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette Anamur’da tenis sporunun tabana nasıl yayılacağı bölgemizde Spor Turizminin nasıl canlandırılacağı konuları ele alında.

 

Ziyaretle ilgili olarak açıklamalarda bulunan ANTİSK Yönetim Kurulu başkanı Ali BALCI şu açıklamalarda bulundu. “Sayın Kaymakamımız bizleri kabul ettikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz. Sayın Kaymakamımızın tenis sporuna olan merakı ve sempatisi bizleri çok mutlu etti. Kendileri tenis sporunu dönemi içinde okulların tamamına yaymak istediğini ifade etmesi bizleri gururlandırdı. Bizlerde kulüp olarak talimatları çerçevesinde her türlü desteği vereceğimizi  ifade ettik. Ayrıca sayın Kaymakamımıza Anamur’da yapılabilecek turizmi canlandıracak alternatif spor dalları konusunda detaylı bir dosya sunduk. Sayın Kaymakamımızda kabul ettiler. Tüm bunlarla birlikte sayın kaymakamımız trekking olarak bilinen doğa yürüyüş yollarının hazırlanarak projelendirilmesi ve ivedilikle bu yolların ulusal ve uluslararası trekking alanları haline getirilmesi için bizlere  talimat verdiler. Bizlerde kulüp olarak ivedilikle bu yolların projelendirilmesi için çalışmalara başlayacağımızı ifade ettik.”