GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-01-2020 18:00   Güncelleme : 24-01-2020 18:00

Başkan Torunoğlu Ankara Temaslarını Açıkladı..

Başkan Torunoğlu Ankara Temaslarını Açıkladı..

 

 

 Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Mecis Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ankara’da düzenlenen bilgilendirme seminerine katıldılar.

 

 

 

Ticaret Odası heyeti Ankara’da bir dizi de temaslarda bulundu.

 

Ankara Temasları hakkında açıklama yapan Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu, açıklamada şu ifadelere yer verdi;

 

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı  olarak Şahsım , Odamız Meclis Başkanı Mehmet Yılmaz ,  Meclis Başkan Yardımcılarımız  Hüsnü Ceren ve Ayhan Şen, Meclis Katip Üyemiz Mesut Aydın , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Sadet Tuna ve Abdullah Fahrettin Öztürk , Yönetim Kurulu  Üyelerimiz Hüseyin Deniz ve Adem Şen, Meclis Üyemiz Ali Güven’den oluşan ve Meclis Üyeleri bilgilendirme seminerine katılmak üzere Ankara’ya giden Odamız  heyetince 17-18 Ocak 2020 tarihlerinde Eski Kalkınma Bakanımız , TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sn, Lütfi ELVAN’a ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sn, M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na Resmi birer ziyaret yapılmıştır.

              

 Eski Kalkınma Bakanımız, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sn, Lütfi ELVAN’a ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sn, M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na Bölgemizi tanıtıcı birer tablo hediye edilerek Anamur Muzu İkram ve takdim edilmiştir.

 

Eski Kalkınma Bakanımız , TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sn, Lütfi ELVAN ile yapılan görüşmemizde Bölgesel Sorunlarımız anlatılarak destek istenmiştir. Sayın Lütfi ELVAN ilgili yerleri arayarak hassasiyet göstermiştir.

              

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sn, M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU ile yapılan görüşmemizde Bölgesel Sorunlarımız anlatılarak destek istenmiştir.

              

Bölgemizin sorunlarına  göstermiş oldukları hassasiyetten dolayı teşekkür ediyoruz.  Yapılan ziyaretlerimiz neticesinde Anamur ve Bozyazı İlçelerimizin sorunlarının süratle çözüme kavuşturulmasını temenni ediyoruz.

             

Odamız İlçelerimizin her türlü sorununa gerekli hassasiyeti göstermeye devam edecektir.

             

Üyelerimiz ile Anamur ve Bozyazı lı Hemşerilerimize önemle duyurulur.

 

  

Ferudun TORUNOĞLU

 

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası

Yönetim Kurulu Başkanı