GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-01-2020 18:10   Güncelleme : 24-01-2020 18:10

ANTİSK'ten Başkan Kılınç'a Ziyaret..

ANTİSK'ten Başkan Kılınç'a Ziyaret..

 

Kısa adı ANTİSK olan Anamur Tenis Dağcılık ve Su sporları Kulübü yeni yönetimi, Belediye Başkanı Hidayet  KILINÇ ı makamında ziyaret etti.

 

 

 

               

Kulüp Başkanı Ali Balcı, başkan Kılınç’a Tenis sporunun Anamur’daki durumu hakkında açıklamalarda bulunarak şu ifadeleri kullandı. “Kulübümüz Anamur’da yaklaşık 13 yıldır faaliyette bulunmaktadır.

 

Tenis sporunun bölgemizde yaygınlaşmasında ve tanınmasında mihenk taşıdır. Kulübümüze verilecek olan destekler ile tenis sporunun tabana daha çok yaygınlaşmasına katkı sunmak istiyoruz. Tüm Kurumlarla ortak çalışmak istiyoruz.” Dedi.

 

Balcı ziyaretkle ilgili yaptığı açıklamada, Sayın Başkanımıza iki dosya verdim. Birincisi Kulübümüzün yapısı ve neyi ifade ettiğini açıklayan dosya ve resmi sporcu listesi. İkinci dosyamız ise Anamur’da yatırım yapılabilecek spor branşları spor turizmini forse edecek çalışmalar hakkında ayrıntılı rapor takdim ettim. Bununla birlikte yürüyüş yollarının belirlenerek projelendirilmesi konusunda açıklamalarda bulunduk. Sayın başkana bizleri kabul ettiği için teşekkür ettik.” İfadelerini kullandı.