SİYASET
Giriş Tarihi : 28-01-2020 09:05   Güncelleme : 28-01-2020 09:05

Başkan Deniz'den Yardım Çağrısı..

Başkan Deniz'den Yardım Çağrısı..

 

CHP Anamur İlçe Örgütü, Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından, depremzedelerin acil ihtiyacı olan ürünleri depremzedelere ulaştırmak için harekete geçtiler.

 


CHP İlçe Başkanı Deniz, Yardım Kampanyası Başlattı..

 

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;


''Bölgeden edinilen bilgiler ışığında ve gelen talepler doğrultusunda gerçekleştirilen yardım kampanyası kapsamında temel ihtiyaçlar olan giyecek, çocuk bezi, kuru gıda, temizlik maddesi Elazığ’a gönderilecek. Yardım kampanyasına katılarak destek olmak isteyen vatandaşlar malzemeleri CHP İlçe binasına teslim edebilecek. İlçe binasında gençlik kolları yardım kampanyası için hazır bekliyor.

 

Yardım Kampanyası Perşembe Akşamına Kadar Devam Edecek

 

30 Ocak Perşembe günü akşam saatlerine kadar devam edecek olan kampanyanın ardından toplanan yardım Elazığ’a ulaştırılacak.''“Gün ihtiyaç duyana yardım etme günüdür. Gün bir olma günüdür. Elazığ'daki kardeşlerimize destek olmak ve temel ihtiyaçlarını karşılamak için başlattığımız kampanyamıza desteklerinizi bekliyoruz. Dualarımız ve yardımlarımız Elazığlı vatandaşlarımızla olacak. Bu vesile ile hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.