SİYASET
Giriş Tarihi : 29-01-2020 17:10   Güncelleme : 29-01-2020 17:10

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Anamur Belediyesine Destek..

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Anamur Belediyesine Destek..

Ak Parti Anamur ilçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz yazılı açıklama ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Anamur Belediyesine 750.00₺ nakdi, 250.000₺’lık da çöp konteynırı olarak destek yapıldığını duyurdu.


Ak Parti Anamur İlçe Başkanı Yılmaz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;


TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanımız ve Mersin Milletvekilimiz Sayın Lütfi ELVAN’ın Mihmaldarlığında, Çevre Şehircilik Bakanımıza yapılan ziyarette, Mersin İlçelerimize özellikle son dönemde yaşanan olumsuz hava şartları neticesinde meydana gelen zararlardan dolayı, çevrede yaşanan olumsuzlukları bertaraf etme düşüncesiyle, İlçelerimizin nüfus yoğunluğuna göre nakit para ve çevre temizliğine gösterilen hassasiyet neticesinden çöp konteynır desteği verilmiştir.


Dolayısıyla Anamur İlçemize de 750.000 ₺ nakit para, 250.000 ₺’lik de çöp konteyneri verilmiştir. Bu sebeple Çevre ve Şehircilik Bakanımıza teşekkür ederken, Mersin’e her zaman her türlü destekte bütün gayretini esirgemeyen TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanımız Mersin Milletvekilimiz sayın Lütfi ELVAN’a ve Mersin Ak Parti ve MHP Milletvekillerine teşekkür ederiz.

      

       M.Feyzullah YILMAZ

Ak Parti Anamur İlçe Başkanı