SİYASET
Giriş Tarihi : 19-02-2020 09:01   Güncelleme : 19-02-2020 09:01

İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı BAL Oldu..

İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı BAL Oldu..

 

İYİ Parti Anamur İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Mesut Bal atandı.

 

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanlığında düzenlenen yoğun katılımlı devir teslim töreninde, yaklaşık 2 yıldır İyi Parti Anamur İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Fatih Akçoru, görevini yeni İYİ Parti Anamur İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Mesut Bal’a devretti.

 

İyi Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu konuşmasında, “Önceki İyi Parti Anamur Gençlik Kolları Başkanımız sayın Fatih Akçoru bey kardeşime yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyor, bundan sonrada İYİ ailesine olumlu katkıları olacağına inanıyor, başarılarının devamını diliyorum.

 

İyi Parti Anamur Gençlik Kolları yeni Başkanımız Sayın Mesut BAL Bey kardeşimize ve ekibine en üst seviyede çalışmalar yapacaklarına inanıyor, yapacakları her türlü çalışmada yanlarında ve destek olacağımı ilan ediyor, hayırlı ve İYİ olmasını diliyor, üstün başarılar temenni ediyorum.” dedi.


Bütün katılımcılara ayrı ayrı teşekkür eden başkan Kahvecioğlu, konuşmasının devamında şu ifadeere yer verdi;

“Bu İyi Gençlik ile birlikte çok başarılı projelere imza atacağımıza ve başaracağımıza olan inancım tamdır. Diğer taraftan 21. Yüzyılın Dedekorkutu , Türk Dünyasının büyük Ozanı, Türk Milliyetçiliğinin Sembol İsmi , Büyük ülkü devi, Turan Sevdalısı Büyük Ozanımız Ozan Arif’i Anma programını düzenledik. Ozan Arif’imiz ve tüm şehitlerimiz için Kur’an ı Kerım okutarak dualar ettik. Ruhu şad, Mekanı Cennet olsun.

 

Bu İYİ Gençlikle, Anamur’a İyi’lik güneşi yeniden doğana kadar durmadan çalışacağız ve başaracağız.”