GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-02-2020 15:05   Güncelleme : 19-02-2020 15:05

Kahvecioğlu Kongreye Tüm Anamur Halkını Davet Etti..

Kahvecioğlu Kongreye Tüm Anamur Halkını Davet Etti..

İYİ Parti Anamur ilçe Teşkilatı basın mensuplarıyla Kahvaltıda bir araya geldiler.

 

İyi Parti Anamur İlçe Teşkilatı 22 Şubat 2020 Cumartesi günü saat : 12.00’de düzenleyecekleri olağan kongre öncesinde Basın toplantısı düzenleyerek, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 

İyi Parti Anamur ilçe Başkanı Osman Kahvecioğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltılı toplantıya, ilçe Kadın Kolları Başkanı, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı.

 

Kongre hakkında bilgi veren İyi Parti Anamur ilçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, Tek liste ve tek adayla kongreye gideceklerini belirterek, kongreye İl Başkanı Mehmet Dutar, Mersin Milletvekili Behiç Çelik, Mersin Büyükşehir Belediye eski Başkanı Burhanettin Kocamaz ve bir çok teşkilat mensubunun da katılacağının müjdesini verdi.

 

Kongreye tüm Anamur halkını davet eden Kahvecioğlu, kongrenin hemen akabinde köy ve mahalle ziyaretlerini hızlandıracaklarını belirtti.  İyiler ailesi olarak sadece seçim dönemlerinde vatandaşı ziyaret eden bir parti olmayacaklarını ifade eden Kahvecioğlu, “Her an vatandaşımızı ziyaret ederek, sorunlarını, sıkıntılarını, taleplerini alacağız. Bu talepleri ilgili yerlere iletip çözüm bulmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Dolayısıyla hemşerilerimizin daima yanında, yanıbaşında olacağız.” dedi.

 

Üye Kayıtlarımız Hızla Devam Ediyor..!

 

Partimize kayıt olan üye sayımız gün geçtikçe artarak devam ediyor..! diyen Kahvecioğlu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

“Şu ana kadar her hangi bir partide kayıtlı olan yada olmayan bir çok vatandaşımız bizim İYİ’ler ailemizi tercih ediyor ve Partimize üye oluyor. Yoğun bir şekilde üye kaydı yapıyoruz ve İYİ’ler ailemiz büyümeye devam ediyor. Bizi tercih eden vatandaşlarımıza, üyelerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. İyi ailesine üye olmak isteyen  tüm halkımızı da bekliyoruz.