GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2020 11:38   Güncelleme : 28-03-2020 11:38

Anamur Kaymakamlığından Önemli Açıklama..

Anamur Kaymakamlığından Önemli Açıklama..

Anamur Kaymakamlığı resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamaya göre; Piknik, alanlarında piknik yapmak, sahilde yürüyüş yapmak, balık tutmak, spor vb. faaliyetler yasaklandı.

 

Dün akşam saatlerinde Bilim kurulu toplantısının arkasından Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından açıklanan yeni tedbirler üzerine 81 İl Valiliklerine gönderilen genelge doğrultusunda, Anamur Kaymakamlığı da resmi internet sitesi üzerinden tedbirleri açıkladı.

 

Anamur Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklama şöyle;

 

Değerli Anamur halkı Dünya sağlık örgütünce çok tehlikeli pandemi olarak ilan edilen Koronavirüs (COVID-19) salgınının vatandaşlarımızı tehdit etmesi nedeni ile 28-29.03.2020 tarihleri başta olmak üzere virüsle mücadele sonuçlanıncaya kadar hafta sonlarında ilçemizde vatandaşlarımızın sahil bantları mesire ve ören yerlerinde piknik, alanlarında; piknik yapmak, balık tutmak, spor, yürüyüş vb. faaliyetleri yapmaları yasaklanmıştır. Yasağa uymayanlar hakkında cezai işlem uygulanacağı ilanen duyurulur. Gerekli hassasiyeti göstermeniz önemle rica olunur.

 

Anamur Kaymakamlığı