GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2020 15:50   Güncelleme : 28-03-2020 15:50

Kurtkaya'dan Mesaj Var Bozyazı...

Kurtkaya'dan Mesaj Var Bozyazı...

Bozyazı Belediye Başkan A.Adayı Recep Kurtkaya’dan Bozyazı’lı hemşerilerine mesaj var.

 

31 Mart Yerel Seçimlerinde MHP Bozyazı Belediye Başkan A.Adayı Çevre Mühendisi Recep Kurtkaya Evinden yayınladığı video ile Bozyazı’lı hemşerilerine mesaj gönderdi.

 

Coronavirüsle mücadele kapsamında Devletimiz başta olmak üzere bir çok kamu, kurum kuruuşları, Belediyeler, STK temsilcileri üzerine düşen tedbirleri ve bilgilendirmeleri yaptıkları şu günlerde Geçtiğimiz yıl yerel seçimlerde MHP Bozyazı A.Adayı olmuş, hemşerilerinin takdirini kazanmış Çevre Mühendisi Recep Kurtkaya iş hayatı gereği ikamet ettiği İzmir’den Bozyazı’lı hemşerilerini unutmayarak, bireysel ve sosyal izolasyona dikkat çeken video yayınlayarak hemşerilerine mesaj gönderdi.

 

Kurtkaya mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

“Kıymetli hemşerilerim değerli  Bozyazı’lılar,  toplum sağlığımız için ve birbirimize hastalığı bulaştırmamak için lütfen sokağa çıkmamaya gayret gösterelim…!

 Çoğumuz tarımsal üretim yapmaktayız, bu nedenle bahçe işlerimize devam etmemiz gerekecek.  Fakat bunları yaparken sosyal mesafeye, kişisel İzolasyona ve kişisel temizliğe dikkat etmemiz gerek.

Devletimiz güçlüdür..!  gerekli tedbirleri almaktadır. Lütfen ilgili yöneticilerimizi dinleyelim ve evde kalalım. Bu önlemlerin hepsi bizler için alınmaktadır.

 Allah izin verirse bu illeti ülkece atlatacağız,  bayramlarda yarınlarda  yine hep bir arada olacağız ve kucaklaşacağız.  Ne diyordu şair;  “Yarın elbet bizim, elbet bizimdir. Gün doğmuş,  gün batmış ebet bizimdir.”  

sevgi ve saygılarımla


#EvdeKalBozyazı”