SİYASET
Giriş Tarihi : 03-04-2020 16:28   Güncelleme : 03-04-2020 16:28

İYİ PARTİ'DEN BAŞBUĞU ANMA MESAJI..

İYİ PARTİ'DEN BAŞBUĞU ANMA MESAJI..

İyi Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu 23 yıl önce ebedi hayata intikal eden merhum Başbuğu Alparslan Türkeş’i anma mesajı yayınladı.

 

İyi Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu anma mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

Türk’ün Yüce Başbuğu Alparslan TÜRKEŞ’i , HAK’ka yürüyüşünün 23. Sene-i devriyesinde ; Rahmet, minnet , saygı ve özlemle anıyorum.

 

Ruhun şad, Mekanın CENNET olsun Başbuğum.

Göstermiş olduğun yolda, ATATÜRK İlke ve inkilaplarına bağlı kalarak, bu yolda zerre kadar taviz vermeden, diklenmeden dik durarak, gücün önünde eğilmeden , ALLAH’tan başka hiç bir güce biat etmeden, aydınlık ve güneşli günler hedeflerimize yürümeye devam ediyoruz.

 

Sen rahat uyu Başbuğum.

Hedeflediğin güçlü ve İYİ Türkiye yolunda hızla tavizsiz bir kararlılıkla yürüyen , Türk’e ve Atatürk’e düşmanları çok iyi tanıyıp, tedbirlerini alan ve bu yolda korkmadan canını vermeye hazır milyonların var.

 

GÜNEŞLİ̇ VE İYİ günlere kavuşmamıza az kaldı Başbuğum.

İYİ lik güneşi Anadolu’yu aydınlatıp, ısıtana kadar , milliyetçi Türkiye tesis edilene kadar , Gülen yüzler Anadolu sofrasını kurana kadar , Türk Milleti ; din , dil, ırk, mezhep diye ayrıştırılmadan , ötekileştirilmeden , vatan ve millet sevdalılarının tamamı ayrımsız bu sofrada eşit kol mesafesinde oturana kadar kararlılıkla Devam edeceğiz.

 

Sen rahat uyu Başbuğum.

Seni hiç unutmadık, yolundan hiç ayrılmadık. Yolundan saptırmaya çalışanları , sinsize bizi senden ve davandan ayırmaya çalışanları , makamını işgal edip, senin fikirlerinin üzerine küller dökenleri, senin gibi görünmeye çalışıp seni ve fikirlerini örseleyenleri elimizin tersiyle iterek , senin yolunda , Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda, daha kararlı bir şekilde yolumuza devam edeceğimizden hiç şüphen olmasın.

 

Sen rahat uyu Başbuğum.

Seni ve fikirlerini Asla unutmayacağız , unutturmayacağız ve yolunda kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz.

 

Sen rahat uyu Başbuğum.

“Ne mutlu Türküm diyene”
diyebilen milyonların seninle ve senin yolunda.

Sen rahat uyu Başbuğum.

Ne mutlu Türküm diyene.

 

Osman KAHVECİOĞLU
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI