SİYASET
Giriş Tarihi : 08-04-2020 16:55   Güncelleme : 08-04-2020 16:55

Uysal'ın Çağrısına Anamur'dan Anında Destek..

Uysal'ın Çağrısına Anamur'dan Anında Destek..

 

Demokrat Parti’den küçük esnaf için yeni bir kampanya başlattı.

 

Zincir market ve markalara yem edilen küçük esnaf için de önlem alma vakti:

“ Küçük Esnafa Destek Ol Türkiye”

 

 Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, partisi tarafından düzenlenen bir kampanyayı kamuoyuna tanıttı.

 

Uysal, Demokrat Parti tarafından küçük esnaf için yeni bir kampanya başlattıklarını söyleyerek “Partililerimizden başlayarak temennimiz, bu zor şartlarda mahallemizdeki esnafımıza, bakkala, manava, kasaba, nalbura sahip çıkılması” dedi.

 

Uysal, “Bu vesileyle Demokrat Parti olarak, ülkemizde COVID-19 vakasının tespit edildiği ilk günden bu yana, özellikle tarım ve muhtelif üretim sektörlerinde alınması gereken önlemleri sıralamış, ilgililerin dikkatine sunmuştuk.

“Küçük esnaf zincir market ve markalara yem edildi”

 

Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus daha var; o da gelirleri küçülen, derdi sıkıntısı büyüyen ve zaten uzun yıllardır küresel, zincir market ve markalara yem edilen küçük esnaf!

Bugün onlar için de, stok imkanı olmayan, elde avuçta bulunanı mahallelisi mağdur olmasın diye seferber eden, enflasyona komşusunu, mahalle eşrafını ezdirmeyen, yoklukta “hallederiz” diyebilen küçük esnaf için de önlem alma vakti.” Şeklinde açıklama yaptı.

 

 

DP Anamur İlçe Başkanı Özdemir'den Kampanyaya destek Geldi..!

 

Demokrat Parti Anamur ilçe Başkanı Murat Özdemir Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın çağrısına bizzat uyarak mahalle bakkalından alışveriş etti.

 

DP Anamur İlçe Başkanı Murat Özdemir, Genel Başkanım sayın Gültekin Uysal, çok önemli bir açıklamaya daha imza attı.

Öncelikle zor durumda olan küçük esnafımızı düşündüğü, hep ilklere imza attığı gibi, kimsenin aklına gelmeyen ama zor durumda olan küçük esnafa sahip çıktığı için kendisini kutluyor, İlçe Teşkilatım adına Genel Başkanımızın  başlattığı bu kapmanyaya sonuna kadar destek veriyorum” dedi.