GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-04-2020 17:56   Güncelleme : 13-04-2020 17:56

Anamur’da Ekmek Artık El Değmeden Sofralarınıza Gelecek..

Anamur’da Ekmek Artık El Değmeden Sofralarınıza Gelecek..

Anamur’da faaliyet gösteren bir fırın işletmecisi Korona virüsle mücadele kapsamında hijyen ve temasın önemine binaen, ekmekleri el değmeden vatandaşın sofrasına ulaştırmak üzere harekete geçti.

 

Korona virüsle mücadele kapsamında vatandaşın temel gıdası olan ekmek, üretim aşamasından vatandaşın sofrasına ulaşana dek el değmeden hijyen koşulu ile paketleme sağlayan “otomatik Ekmek Paketleme” makinesini Anamur’da faaliyet gösteren fırın işletmecisi Anamurlunun hizmetine sundu.

 

Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin, Anamur Belediye başkanı Hidayet Kılınç, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Ahmet Çetin bu gün hijyen koşullarla ekmek üretim ve paketleme yapan tesisi ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

 

Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin ve Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, virüsle mücadeleye destek veren, halkın sağlığını ön planda tutan işletme sahibi Sadık Şahin’e teşekkür ederek, “inşallah bu virüsü el birliği ile yeneceğiz” dediler.