SİYASET
Giriş Tarihi : 30-04-2020 11:32   Güncelleme : 30-04-2020 11:32

CHP'den Üreticiye Maske ve Dezenfektan..

CHP'den Üreticiye Maske ve Dezenfektan..

CHP'li yöneticier tarlada üretim yapan vatandaşları ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşları yerinde ziyaret ederek maske ve dezenfektan dağıttılar.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, İlçe Başkanı Durmuş Deniz, İlçe Kadın Kolları Başkanı  Medine Tunç, İlçe Yöneticileri ile birlikte Güneybahşiş ve Akine mahallelerinde tarım emekçisi kadınları ve küçükbaş hayvan yetiştiricisi vatandaşları ziyaret ettiler.

 

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, "Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanımız Fatma Köse, İl Kadın Kolları Başkanımız Gülşah Yıldırım Genç, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Medine Tunç ve İlçe Yöneticilerimiz ile birlikte Güneybahşiş ve Akine mahallelerinde tarım emekçisi kadınlarımız ve küçükbaş hayvan yetiştiricisi vatandaşlarımızla bir araya geldik.

 

Değerli kadınlarımızın ve üreticilerimizin sorunlarını dinledik ve yerinde inceledik.  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer’in selamlarını ileterek, göndermiş olduğu maske ve dezenfektan malzemelerini yerinde teslim ettik. Hoşgörülü misafirperverlikleri için emekçilerimize ve üreticilerimize teşekkür ederiz.” Dedi.