GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-05-2020 11:36   Güncelleme : 07-05-2020 11:36

Anamur Şehir Stadı Yenilendi..

Anamur Şehir Stadı Yenilendi..

AnamurŞehir Stadyumu baştan aşağı yenilendi.

 

Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin , Ak Parti Anamur İlçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Cem Adil, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Vekili Doğan Kuş yeniden düzenlenen Anamur Şehir Stadını gezerek, stadın yenilenme süreci ile ilgili bilgi aldılar.


Anamur Kaymakamı Gültekin yaptığı açıklamada; “Genlik ve Spor bakanlığımıza ve yöremizin tüm sorunlarına yakın ilgi alaka gösteren sayın Lütfi Elvan Bakanımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Ak Parti ilçe başkanı M. Feyzullah Yılmaz ‘la birlikte uzunca bir süredir takip ettiğimiz bir konuydu diyen Gültekin “Anamur’a yaraşır, Anamur’un ihtiyaçlarını karşılayacak bir tribün haline getirmek ve vatandaşlarımızın kullanımına sunmak üzere bu çalışma hayata geçti. Ödenek temini ihalesinin yapılması ve bugün şimdi gördüğümüz haliyle eskisinden çok farklı günümüzün ihtiyacını karşılayacak son noktaya ulaşmış olmasını keyifle görüyoruz. Başlatmış olduğumuz stadyumdaki yenileme çalışmalarının bundan sonraki aşamada ihtiyacımız olan diğer aşamalara doğruda kayarak devam edeceğini düşünüyorum. Anamur’a, Anamurluya hayırlı olsun diyorum.” İfadelerini kullandı.

 

 Ak Parti İlçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz’da konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Özellikle bu ihalenin Kaymakamlığımız tarafından takibi bizim için önemli ama bu işin temin noktasında gençlik ve spor bakanlığından bu hizmeti Anamur’a kazandıran sayın bakanımız Lütfi Elvan beyefendiye buradan teşekkür ediyoruz. Anamur’da gençliğin ve spor faaliyetlerini yürütme adına böyle bir hizmet ortamının oluşması bizim için önemli daha güzel fizik şartlarını daha da iyileştirerek daha farklı bir görüntü oluşması için ilerleyen zamanlarda da inşallah gerek kaymakamımız uhdesinde gerek siyasi noktada sayın bakanımızın da desteğini alarak artı detayların yenilenmesi noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Öncelikle Anamur Spor kulübümüze bu yeni tesisin yeni fiziki şartların hayırlı olmasını diliyorum. Tabi bunu Anamurlu ve gelecek olan konuk takımların kullanımı söz konusu bütün bu hizmetten istifade edecek olanlara hayırlı olsun diyorum.” Dedi.