GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-06-2020 14:56   Güncelleme : 05-06-2020 14:56

Anamur’da Film Gibi Uyuşturucu Operasyonu..

Anamur’da Film Gibi Uyuşturucu Operasyonu..

Anamur’da Film Gibi Uyuşturucu Operasyonu..

 

Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin yapmış olduğu uyuşturucu ve uyarıcı madde satıcılarına yönelik çalışmaları kapsamında; İlçemize doğu illerinden kimyasal (uyuşturucu) madde getirileceği ve satışı yapılacağı duyumunu alan ekipler, doğu illerinden gelen otobüs, kamyon gibi araçlarda yaptığı çalışmalarda durdurdukları bir otobüsteki yolculardan 1 erkek ve 2 bayan şahıstan şüphelenilmiş.

 

Kimlikleri daha sonra tespit edilen Z.B, C.T ve B.C.A isimli şahıslar üzerinde yapılan detaylı üst aramalarında C.T isimli bayan şahsın iç çamaşırları içerisine gizlediği madde, yapılan kontrolde yaklaşık değeri 10 bin ₺ olan 15 Gr. Metamfetamin (Ateş-Buz) olarak bilinen uyuşturucu madde yakalandı.

 

Yapılan titiz çalışmalar neticesinde yakalanan şahıslar emniyetteki işlemleri bittikten sonra Anamur Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.

 

Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri daha huzurlu ve güvenli bir Anamur için sorumluluk alanında bütün ekipleri ile tüm suçlarda olduğu gibi uyuşturucu madde satıcıları ve kullanıcılarına yönelik çalışmalarında canla başla mücadele etmekte ve etmeye devam edeceklerini belirtti.

 

AdminAdmin