SİYASET
Giriş Tarihi : 15-06-2020 14:11   Güncelleme : 15-06-2020 14:11

MBŞ Belediye Başkanı Seçer'den Anamur ziyareti..

MBŞ Belediye Başkanı Seçer'den Anamur ziyareti..

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer 13 Haziran 2020 Cumartesi günü Anamur ve Bozyazı’yı ziyaret ederek bazı temaslarda bulundu.

 

Önce Bozyazı Belediyesi ve Büyükşehir Bozyazı koordinasyon müdürlüğünü ziyaret ederek bilgiler alan Seçer, Anamur Sebze Meyve Halini, Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin’i, Anamur Ticaret ve Sanayi Odasını, Ziraat Odasını, İyi Parti Anamur İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Anamur Organik Pazar açılışını da yapan Seçer, CHP Anamur İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, Partililerle bir araya geldi.

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e Anamur ziyaretinde; CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş, Deniz, İlçe Yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları, İyi Parti Anamur ilçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve yönetim Kurulu Üyeleri Mersin Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, çok sayıda partili vatandaş eşlik etti.

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer Anamur'a halk kompleksi kazandırmak için çalışma yapıldığını söyledi.

 

Seçer, Anamur Meyve ve Sebze Halini gezerek, Komisyoncular Derneği Başkanı Orhun Yıldız'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Anamur'a hal kompleksi yapılması için çalışmalara başladıklarını belirten Seçer, "Anamur'da muz ve çilek gibi katma değeri yüksek ürünler üretiliyor. Yeni bir hal ihtiyacı olduğu kesin. Konuyla ilgili arazi tahsisleri yapılmış. Arazi konusunda sorun yaşamayacağız." dedi.

Seçer, Rauf Denktaş Parkı ve iskele yolunda da incelemelerde bulundu.