SİYASET
Giriş Tarihi : 15-06-2020 14:57   Güncelleme : 15-06-2020 14:57

Başkan Kılınç'tan Başkan Seçer'e Sitem..

Başkan Kılınç'tan Başkan Seçer'e Sitem..

 

13 Haziran 2020 Cumartesi günü Anamur’u ziyaret eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in Anamur Belediyesini ziyaret etmediğini ifade eden Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Hizmet için herkesle işbirliği yapmaya hazır olduklarını belirtti.

 

Başkan Kılınç yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

 

Başkan Kılınç; “ Sayın Vahap Seçer Anamur Belediyesini ziyaret programına koymadığı için görüşemedik”

 

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in Anamur ziyareti hakkında açıklamalarda bulundu.

 

“Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Vahap Seçer bir dizi incelemelerde bulunmak üzere İlçemize gelmiş, kendisiyle Anamur’un  problemleri ile ilgili ortak çözüm konusunda görüşmek arzusundaydık.

 

Fakat ziyaretinde görüşme programına diğer ilçe Belediyeleri dahil ettiği halde, Anamur Belediyesini ziyaret programına koymadığı için ne yazık ki görüşemedik. Büyükşehir Belediyesinin hizmet noktasında ilçemizin beklenti  içinde olduğu bir takım çalışmalar görmek istiyoruz. Bu konuda bir çaba maalesef görmüyoruz. İçme suyu ile ilgili beraber Bakanlığa gidelim,  hibe ve kredi konusunda  gereken her türlü gayreti gösterelim, sonuç hakkında olumlu gelişmeler olacağından eminim” dedim ama yine hiçbir yaklaşım görmedim.” Dedi.  Başkan Kılınç,  Anamur’a hizmet noktasında herkesle, her konuda işbirliğine hazır olduklarını yineledi.