EĞİTİM
Giriş Tarihi : 25-06-2020 15:12   Güncelleme : 25-06-2020 15:12

Anamur Fen Lisesi Öğrencilerini Ödüllendirdi..

Anamur Fen Lisesi Öğrencilerini Ödüllendirdi..

 

Anamur Şehit İbrahim Armut Fen Lisesinde 2019- 2020 Eğitim Öğretim yılı sona erdi. Covid- 19 Salgını nedeniyle mezuniyet töreni yapamadığı için okul idaresi dereceye giren öğrencileri ve velilerini okula davet ederek öğrencileri ödüllendi. ve okul birincisi Döne Damla ŞEVİK yaş kütüğüne plaketini çaktı.

Okul Müdürü Nahit AKALIN yaptığı açıklamada; “Bu yıl Covid-19 Salgını nedeniyle mezun olacak öğrencilerimizi güzel bir mezuniyet töreni ile uğurlayamadık. Biz de düşündük ki en azından dereceye giren öğrencilerimizi onurlandıralım. O yüzden onlar için bir ödül töreni düzenledik. Bu törene öğrencilerimiz aileleri ile birlikte katıldılar. Ayrıca okulumuz öğretmenleri törenimize online olarak iştirak ettiler. Biz de okul olarak öğrencilerimize çam sakızı çoban armağanı hediyeler verdik.

Okul Birincimiz Döne Damla ŞEVİK’i çeyrek altın, okul ikincimiz Sinem SÖĞÜT’ü gram altın, okul üçüncümüz Gizem KURT’u gram altınla ödüllendirdik.  Elbette ki bu onların başarısının karşılığı değil ama en azından bu günün güzel bir anı olarak hafızalarında kalacağını düşünüyoruz.

Öğrencilerimize ve ailelerine teşekkür ediyor, Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi ailesi olarak bu öğrencilerimizin nezdinde tüm öğrencilerimize hafta sonu girecekleri sınavda başarılar diliyoruz.” Dedi.

AdminAdmin