SİYASET
Giriş Tarihi : 29-06-2020 10:35   Güncelleme : 29-06-2020 10:35

İYİ PARTİ'DEN KORONAVİRÜS UYARISI..

İYİ PARTİ'DEN KORONAVİRÜS UYARISI..

 

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kavecioğlu yazılı bir Basın açıklaması yaparak, Koronavirüsle mücadele sürecinden Anamur’un giriş ve çıkışının denetim altına alınmasını önerdi.

Kayvecioğlu’nun açıklaması şöyle;

 

SAYGI DEĞER ANAMURLU HEMŞEHRİLERİM LÜTFEN DİKKAT .
Maalesef İlçemiz Anamur’da da 4 kişilik bir ailede Koronavirüs (covid-19) testi pozitif çıkmıştır.

Antep İlinde bir cenazeye katılan ailenin , buradan virüsü ilçemize taşıdığı tespit edilmiştir.

Anamur İYİ Ailesi adına, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, ailenin bütün fertlerinin eski sağlıklarına biran önce kavuşmalarını diliyoruz.

Bütün hemşehrilerimizin daha dikkatli olmalarını, sosyal ve fiziki mesafeye uymalarını, maskelerini takarak sokağa çıkmalarını, suya sabuna dokunmaya ve dezenfektan kullanmaya devam etmelerini,
Dolayısıyla kendilerini ve sevdiklerini Koronavirüs illetinden korumak suretiyle meydana gelebilecek olumsuzluklardan ilçemizi korumaya gayret sarf etmelerini temenni ediyorum .

Pandemi sürecinin devam ettiği bu günlerde, Anamur’da yaşayan bütün vatandaşlarımızı tehlikeye atma lüksümüz yoktur.

01 haziranda yaptığımız basın açıklamasında ;
Bu güne kadar kendisini virüse karşı koruma sınavını başarıyla geçmiş olan Anamur’umuzun korunmasını yetkililerimizden talep etmiş ve halkımızı uyarmıştık.

Tekraren uyarıyoruz.
Başka illerden ve ilçelerden , ilçemize gelen vatandaşlarımızın , hem kendilerini, hem sevdiklerini ve hem de ANAMUR halkını tehlikeye atmaması İçin ; İlçemizin YETKİLİLERİNDEN , şehir giriş çıkışlarında gerekli kontrollerin yapılmasının ve yaptırılmasının sağlanması, İlçemize giriş yapanların evlerinde kalmasının sağlanması hususunda gerekli tedbirleri almalarını,
Hemşehrilerimizin de bu hususta hassasiyetle hareket etmek suretiyle süreci sağlıklı ve zayiatsız atlatmamıza katkı vermelerini temenni ediyoruz.
Selam, saygı ve sevgilerimle ,
Sağlıklı ve İYİ günlerde buluşabilmek dileğiyle .
#EvdekalTÜRKİYEM
#SağlıklıveİYİkalANAMURUM

Osman KAHVECİOĞLU
İYİ PARTİ
ANAMUR İLÇE BAŞKANI