SİYASET
Giriş Tarihi : 30-06-2020 17:26   Güncelleme : 30-06-2020 17:26

İYİ Parti'den Gazetemize Ziyaret..

İYİ Parti'den Gazetemize Ziyaret..

Anamur İYİ Parti İlçe Yönetiminden Gazetemizi Ziyaret..

 

Anamur İYİ Parti İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri gazetecileri ziyaretleri kapsamında www.anamurhaber.com Genel yayın Yönetmenimiz İbrahim Polat’ı iş yerinde ziyaret ettiler.

 

Sohbet ortamında geçen ziyarette İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, biz kendimizi tarif ederken partimizi anlatırken İYİ’ler ailesi olarak nitelendiriyoruz. Anamurlu hemşehrilerimiz bizim dostumuz, arkadaşımız, akrabamız, komşumuz, yol arkadaşımız. O nedenle biz bir aile gibiyiz. Biz İYİ Parti İlçe yönetimi olarak hemşerilerimizin sorunlarına bu çerçevede bakarız. Anamur bizim, Anamur’lu biziz, sen ben yok biz varız. Dedi.

 

Pandemi nedeni ile Anamur için hazırladığımız bir çok projeyi ortaya koyamadık diyen Kahvecioğlu, inşallah bu virüsü de atlatacağız. Ondan sonra her şey daha güzel olacak. Bu sadece bizim sorunumuz değil Dünya’yı etkisi altına almış bir sorun. Yine çok şükür ki Ülkemizde hatta Anamur’umuzda vaka yok denecek kadar az. Ama yetkililerin Anamur’un giriş çıkışlarında virüs kontrolleri yapmaları, en azından ortaya çıkabilecek vakaların önceden tespitini, vatandaşlarımızın ve sevdiklerinin daha az zarar görmesini sağlayacaktır. Yayılmayı önleyecektir. Diye konuştu.

 

Basın Gözümüz Kulağımız..!

 

Basının önemine değinen ilçe Başkanı Kahvecioğlu, Basın bizim için çok önemli, halkın haber almasını sağlayan, doğru, objektif ve tarafsız gazetecilik yapan sizin ve arkadaşlarınızı kutluyoruz.

 

Başkan Kahvecioğlu sözlerine şöyle devam etti;

 

11 Temmuz’da Mersin İl Kongremiz Var..!

 

Mersin İl Kongre tarihinin de yaklaştığını belirten Başkan Kahvecioğlu, 11 Temmuz 2020 ‘de Mersin İl kongremizi yapacaklarını, Kongrenin ardından projelerine kaldıkları yerden devam edeceklerini söyleyen Kahvecioğlu, tek adayla kongreye gidiliyor. İl Başkanımız Mehmet Dutar bey bu konuda tabandan gelen ve kendisini çok iyi yetiştirmiş bir siyasetçi, kendisine buradan selam ve saygılarımı sunar başarılar dilerim. Kongremizin ardından çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.

 

 İYİ Ailemiz büyümeye Devam Ediyor..!

 

Anamur’da İyi Parti ailemiz büyüyor, günden güne yeni kayıt yaptıran İYİ Parti ailesine dahil olan vatandaşlarımızın ilgisi bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Bizi tercih eden İYİ ailesine destek veren Anamur’lu hemşerilerime İlçe yönetimim ve şahsım adına teşekkür ediyorum.

 

www.anamurhaber.com Genel Yayın Yönetmenimiz İbrahim Polat da, öncelikle ziyaretiniz bizi onurlandırdı. Sizin de belirttiğiniz gibi çok hassas bi görevimiz var, zor şartlarda görev yapıyoruz. Görevimizi yaparken bizler tabiri caizse dokuz ölçüp bir biçiyoruz. Yalan yanlış haberlerle kişileri ve kurumları mağdur etmemek adına özverili bir çalışma sergilemeye çalışıyoruz. Bu çerçevede Basına önem vererek, gazetemiz adına bizleri iş yerimizde ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum, ayaklarınıza sağlık. Dedi.