GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-07-2020 10:40   Güncelleme : 06-07-2020 10:40

Başkan Deniz'den Başkan Seçer'e Teşekkür..

Başkan Deniz'den Başkan Seçer'e Teşekkür..

 

 

Anamur’un çöpü yıllardır Kaş Yaylasına dökülüyordu. Kaş Yaylasında çöp dökülen bölgeden rüzgarla gelen çöplerin yayla yolu üzerinde oluşturduğu çirkin görüntüleri konu alan haberler yaptık. Belediye temizlik işçileri zaman zaman yol kenarlarında temizlik yapmak zorunda kalıyordu.

 

Bunun yanında Kaş yaylasında çöp dökülen bölgenin, Anamur’un bir çok mahallesinin üst kısmında bulunması sebebiyle, dökülen bu çöplerin artık sularının topraktan süzülerek bu yaşam alanlarına zarar verdiği defalarca gündeme geldi. İnsanları tedirgin eden bir durumdu.

 

Müjdeli Haber Başkan DENİZ’den Geldi..!

 

Müjdeli haber CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz’den Geldi. Deniz yaptığı açıklamada Bundan böyle Kaş Yaylasına çöp dökülmeyeceğini, bu çöplerin Silifke’ye taşınarak burada ayrıştırılarak imha edileceğini belirtti.

 

Başkan DENİZ’den Başkan SEÇER’e Teşekkür..!

 

Bu Proje 31 Mart 2019 Yerel seçimler vaatlerimiz arasında  vardı. Diyen Başkan Deniz, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer konunun hassasiyeti nedeniyle Anamur’a tahsis ettiği TIR’larla  Anamur’un çöpünü Silifke’de bulunan tesise taşınmasını sağladı. Bizimde seçim Vaadimiz yerine gelmiş oldu. Bundan böyle Kaş yaylasına çöp dökülmeyecek. Çevreyi, Doğayı, Suyu, Toprağı koruyan bu ve benzeri hizmetleri için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer’e sonsuz teşekkür ediyorum. Dedi.