SİYASET
Giriş Tarihi : 13-07-2020 09:46   Güncelleme : 13-07-2020 09:46

CHP Vatandaşı Yaylalarda Ziyaret Ediyor..

CHP Vatandaşı Yaylalarda Ziyaret Ediyor..

 

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile birlikte; Kaş yaylası, Abanoz yaylası, Halkalı yaylası, Akpınar yaylasında kahve ziyaretleri yapıp vatandaşlarla bir araya gelip sorunları, isteklerini ve yapılan hizmetlerden memnuniyetlerini vatandaşın ağzından dinlediler.

 

Halkalı yaylasında MESKİ’nin “susuz ev bırakmayacağız” projesi ile içme suyu giden evlere ziyaret ederek, gelen bu hizmetten memnun olup, olmadıklarını ve eksikikleri sorup yerinde incelemelerde bulundular.

 

Kırkkuyu , Sarıova , Beşkuyu, Çerçığırı yaylalarında koyun ve keçi yetiştiricileri Yörüklerle ve arı üreticileri ile bir araya gelip sorunlarını yerinde dinleyip çare olmak için vatandaşlarla alternatifleri değerlendirdiler.

 

Başkan Deniz, “Bı̇zler, Her Zaman Halkımızın Yanında Olmaktan Gurur ve Mutluluk Duyuyoruz. Halkımızın sorunları bizim sorunumuz, mutlulukları da bizim mutluluğumuzdur. O bakımdan Halkımıza yönelik aralıksız ziyaretlerimiz devam edecek.

 

Buradaki tespit ettiğimiz sorunları çözmek için gerekli girişimlerde bulunuyoruz. Halkımızın sorunlarını, taleplerini, ihtiyaçlarını ve memnuniyetlerini İl Başkanlığımızla, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımızla ve Parti Genel Merkezimizle paylaşıyoruz.” Dedi.  

 

 

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin