GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-07-2020 18:23   Güncelleme : 13-07-2020 18:23

ÇETiN Ailesinin Mutlu Günü...

ÇETiN Ailesinin Mutlu Günü...

Anamur Belediye Başkan Yardımcısı ve Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin’in kızı Tezel muhteşem bir düğün töreni ile evlendi. Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ve  MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük  genç çifte mutluluk dileyerek, sevinçlerine ortak oldular.


Anamur Belediyesi 82 Sosyal Tesislerinde gerçekleşen düğüne Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Ak Parti Anamur ilçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, MHP Anamur İçe Başkanı Adanan Gübbük ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu, Belediye Meclis üyeleri, Muhtarlar, STK Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye personeli, ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.


Ayşegül & Ahmet Çetin çiftinin kızı Tezel ile Sultan & Yüksel Malkoçoğlu çiftinin oğlu Okan’ın düğün töreninde davetliler ateşleri ölçülerek dezenfektan ve maske dağıtılarak salona alındı. Düğünde sosyal mesafe kurallarına mümkün olduğunca uyulmaya çalışıldı. Arkadaşlarının yaktığı mum ışıkları içerisinde salona giren genç çift ilk danslarının ardından yine arkadaşları tarafından çevrelerinde halka oluşturarak, ellerindeki beyaz balonları mutluluk dilekleri ile gökyüzüne bıraktılar.


Genç çift tarafından sahneye bırakılan anı defterine davetliler tarafından güzel dilekler yazıldı. Anı defterine ilk güzel dileklerini yazan Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler oldu.


Gecenin geç saatlerine kadar süren muhteşem düğün Müzisyen Hasan Doludeniz tarafından icra edilen birbirinden güzel eserlerle coştukça coştu.


Gecenin sonunda genç çift bir ömür sürecek mutluluğa yelken açtı.


Bizde www.anamurhaber.com ailesi olarak genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.