GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-07-2020 18:47   Güncelleme : 24-07-2020 18:47

Tuğrul'dan Basın Bayramı Ziyaretleri...

Tuğrul'dan Basın Bayramı Ziyaretleri...

 

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla, Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet TUĞRUL gazetemizi ziyaret etti.

 

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla, Anamur’da Yerel Basın Mensuplarını ziyaret ederek Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ adına günlerini kutlayan Başkan yardımcısı Mehmet TUĞRUL, Anamur Haber Genel Yayın Yönetmeni İbrahim POLAT’ı ve Editörü Kazım KILINÇ’ı iş yerlerinde ziyaret etti.

 

TUĞRUL: “Basın Halkın Müşterek sesidir. Halkın doğru, şeffaf ve objektif bir şekilde haber almasında basın birinci güçtür.”

 

Basının gücü Milletin gücüdür. Gazetecilik, Kamu adına gerçekleri araştırmak ve doğru haberlerle kamuoyunu aydınlatma mesleğidir, diyen TUĞRUL , "24 Temmuzu ülkemizde her yıl, Gazeteciler ve Basın Bayramı olarak kutluyoruz. Ülkemizdeki ,Dünyamızdaki, İlçemizdeki gelişmeleri özgür, tarafsız  ve objektif bir şekilde haber alma noktasında önemli bir görev icra ediyorsunuz; Gününüz kutlu olsun" dedi.

 

İlçemizin gelişmesinde, Anamur Halkını aydınlatarak büyük katkı sağladığınızın farkındayız .Mahalli basının imkansızlıklar içinde bin bir zorlukla görevini  ifa ettiğini de biliyoruz. Ama şunu da bilmenizi isterim ki, Belediyemiz her türlü sorununuzda sizinledir.

 

Doğru bilgiyi hızlı ve tarafsız bir şekilde halka ulaştıran, üzerine  düşen  görevi layıkıyla yerine getiren yerel ,ulusal bütün basın mensuplarına şükranlarımı sunuyorum diyen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet TUĞRUL, "Tüm Basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve basın Bayramını Belediye Başkanı Sayın Hidayet KILINÇ ve Belediye Personelim adına en içten duygularımla kutluyor,başarılar diliyorum" dedi.