GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-08-2020 12:43   Güncelleme : 04-08-2020 12:43

Kaymakam BAŞARAN'dan Göreve Başlama Mesajı..

Kaymakam BAŞARAN'dan Göreve Başlama Mesajı..

 

30 Temmuz 2020 tarihinde görevine başlayan Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri BAŞARAN, yayınladığı göreve başlama mesajında tüm Kurum ve Kuruluşlardan destek istedi.

 

Tüm Kurum, Kuruluş, Siyasi Parti, Basın ve Vatandaşların desteği ile Anamur’un geleceği için çalışacaklarını kaydeden Kaymakam BAŞARAN Mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

“2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile atanmış olduğum Anamur Kaymakamlığı görevine 30 Temmuz 2020 tarihi itibari ile başlamış bulunuyorum.

Vatandaş odaklı kamu hizmet anlayışının bir gereği olarak vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti vermenin çabası içinde olacağımız bu hizmet döneminde tüm kamu çalışanlarından açıklık, (şeffaflık) hesap verebilir ve özverili çalışma bekliyorum.

Daha iyi, daha güzel ve daha müreffeh bir Anamur için birlikte çalışacağız. Anamur'un aydınlık geleceğini beraber imar ve inşa edeceğiz. Onun için güvenlik birimlerinden, yerel yönetim birimlerine, sağlık birimlerinden, eğitim birimlerine, tarım ve orman birimlerinden, mali ve iktisadi birimlerine, din hizmetlerinden, Sosyal hizmetler ve sosyal yardımlaşma birimlerine, nüfus hizmetlerinden, tapu kadastro birimlerine kadar kamu hizmeti sunan tüm kamu kurum ve kuruluşlarının desteklerine ihtiyacımız olduğu gibi siyasi parti teşkilatlarımızın, sivil toplum örgütlerinin, basın mensuplarının, özel sektör kuruluşlarının ve Anamur'luyum diyen, Anamur’un geleceği için hayali olan  tüm vatandaşlarımızın desteğine ve katkılarına da ihtiyacımız vardır.

Herkesin kendi kapısını süpürme duyarlılığı ile başlayacağı bu hizmet döneminde hep birlikte çalışacağız ve başaracağız.

 

                                                          Mehmet Nuri BAŞARAN

                                                            Anamur Kaymakamı