SİYASET
Giriş Tarihi : 08-08-2020 11:36   Güncelleme : 08-08-2020 11:36

Vekil ÇELİK'ten Gazetemize Ziyaret..

Vekil ÇELİK'ten Gazetemize Ziyaret..

 

İYİ Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik, İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ile birlikte, www.anamurhaber.com Genel Yayın Yönetmenimiz İbrahim POLAT’ı iş yerinde ziyaret etti.

 

Bölge halkıyla sık sık bir araya gelerek, bölgenin ihtiyaçları konusunda bilgiler alan ÇELİK, vatandaşın isteklerini yerine getirmek için brokraside ve mecliste çareler arıyor.

 

Geçtiğimiz günlerde Mersin Limanına kaçak getirilerek Anamur Muzuna darbe  vuracak 1 Gemi ithal Muzu  yetkili mercilerle girişimlerde bulunası ile, yerli muza vurulacak darbeyi önleyen, Anamur –Ermenek karayolu heberimize duyarsız kalmayıp yerinde incelemelerde bulunarak ilgili mercilerle iletişime geçen  Vekil ÇELİK, “Biz milletimizin Vekili olarak Mecliste yer alıyoruz. Bu nedenle bölge halkımızı temsilen orada olduğumuzdan dolayı milletimizin sorunlarını halletmek öncelikli görevimiz. Bölgemizin bütün sorunlarına gerek devlet kurumlarında, gerekse mecliste sürekli olarak çareler arıyoruz. Bu sorunlar; bazen Tarım ürünleri ile ilgili, bazen ürünün pazarlaması ile ilgili, bazen Yol ve ulaşımla ilgili, bazen enerji ve vatandaşın mağduriyeti ile ilgili oluyor. Biz bu aşamada hemen konuya müdahil olup vatandaşımızın mağduriyetini ortadan kaldırmak üzere harekete geçiyoruz. Laf olsun diye değil müdahil olduğum bir çok sorunu bölge halkımızın lehine çözüme kavuşturuyoruz. Buda, milletimizin bize verdiği görevi yerine getirmenin gurunu yaşatıyor, yorgunluğumuzu unutturuyor.” dedi.

 

Zaman buldukça bölgeye gelip sahada vatandaşlarla birebir görüşmelerde bulunduğunu ifade eden Vekil ÇELİK, “İlçe teşkilatımız örnek bir çalışma sergiliyor, Pandemi dönemi nedeniyle ilişkilerin zorlaştığı bu dönemde bile tedbirli ve aralıksız bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar. Kendilerini kutluyorum. Tabi bizde Milletimizin vekili olarak sahaya inerek, vatandaşımızın sorunlarını birebir incelemelerde bulunuyoruz.” İfadeerini kullandı.

 

 

AdminAdmin