GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-08-2020 12:43   Güncelleme : 08-08-2020 12:43

Kılınç Ailesinin Mutlu Günü...

Kılınç Ailesinin Mutlu Günü...

 

Anamur ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi, Anamur Gazeteciler Cemiyeti Sekreterimiz,  www.anamurhaber.com editörümüz Emekli Öğretmen Kazım Kılınç, biricik Oğlu Hamdi’yi muhteşem bir düğün töreniyle evlendirdi.

 

Seval & Fahri(merhum) Bal çiftinin kızları Duygu ile Refika & Kazım çiftinin oğulları Hamdi, Anamur Belediyesi 82 Sosyal Tesislerinde düzenlen muhteşem düğün törenine, Anamur Siyasileri, iş adamı, STK temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, basın mensupları ve seçkin bir davetli kitlesi katıldı. Sosyal mesafe, hijyen ve maske kurallarına riayet edilen düğün töreninde genç Çiftin aileleri konukları girişte karşılayarak, mesafeli bir şekilde ağırlamaya özen gösterdiler.

 

Genç çiftin filmlere sahne olacak bir dansla başladıkları gecede, duygulu bir konuşma yapan damadın babası Kazım Kılınç’ın konuşması davetlilere de duygu dolu anlar yaşattı. “Evlilikte mutluluk karşılıklı olmalı diyen Kılınç, bir tarafın mutlu olması yetmez, eşlerin her ikisi de mutu olmalı bu mutluluğu birlikte paylaşmalı ve çevresine de bu mutluluğu aktarmalı”. Diyerek, “oğlum Hamdi ve gelinim Duygu’ya ömür boyu mutluluklar diliyorum.” dedi.

 

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın Anamur’un hizmet ihtiyaçları için Ankara’da bulunması münasebetiyle, Başkan Kılınç’ı temsilen Başkan Vekili Türkan Kasapoğlu, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Ateş ve Yönetim Kurulu Üyeleri genç çifte mutluluk dileyerek, en kutsal hediye olan Kur’anı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ettiler.

 

Genç çiftle sahnede sosyal mesafe içerisinde kısa bir de oyun sergileyen Başkan Vekili Türkan Kasapoğlu, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Ateş ve Yönetim Kurulu Üyeleri geceye renk kattılar.

 

Gecenin geç saatlerine kadar doyasıya eğlenen genç çift bir ömür sürecek mutluuk denizine yelken açtılar.

 

Bizde www.anamurhaber.com ailesi olarak genç çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz. Allah birlikte, sağlıklı, güze bir ömür nasip etsin.

 

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin