GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-08-2020 17:28   Güncelleme : 11-08-2020 17:28

Kaymakam BAŞARAN'dan Ziyaret..

Kaymakam BAŞARAN'dan Ziyaret..

 

Anamur İlçe Kaymakamı Mehmet Nuri BAŞARAN, Korona virüs tedbirleri (Maske, Mesafe, Hijyen) denetlemeleri kapsamında esnaf gezisi sırasında www.anamurhaber.com Haber sitemiz Genel Yayın Yönetmenimiz İbrahim POLAT’ı iş yerinde ziyaret etti.

 

Tedbirler çerçevesinde gerçekleşen ziyarette, Kaymakam BAŞARAN Gazeteci İbrahim POLAT ile bir süre sohbet etti.

 

Anamur’a geleli kısa bir zaman olduğu halde, çalışmaları, Şehit ve Gazi aileleri başta olmak üzere ziyaretleri ve insanlara karşı samimi davranışları ile Anamur halkının gönlünde taht kurmayı başaran Kaymakam BAŞARAN; İnsani ilişkilere önem verdiğini belirterek “Benim için bir yere fabrika kurmaktan daha değerlidir insani ilişkiler.’’ Diyor. Ve ilave ediyor; “Biz milletimiz için bu makamlarda görev yapıyoruz. Milletimizin her daim yanı başındayız. Aramızda bir set yok’’ ifadelerini kullandı.

 

Basının, çalışmaları yansıtması adına bir ayna görevi üstlendiğini ifade eden Kaymakam BAŞARAN, doğru, objektif haberciliğin önemine vurgu yaptı.

 

Anamur’u nasıl buldunuz sorusuna, Anamur doğası ile, iklimi ile, tarihi yapısı, insanlarının sıcak kanlı sevecen yapısı ile  çok şirin bir ilçe olduğunu ifade eden BAŞARAN, ‘’Anamur’un bu güzellikleri ile daha ileri düzeye taşımak için hepimize görevler düşüyor. Biz bu konuda gereken özveriyi göstereceğiz. ‘’ Dedi.