SİYASET
Giriş Tarihi : 13-08-2020 10:11   Güncelleme : 13-08-2020 10:11

Vekil ŞİMŞEK ve KILAVUZ'dan Anamur Temasları..

Vekil ŞİMŞEK ve KILAVUZ'dan Anamur Temasları..

 

MHP Mersin Milletvekilleri Baki ŞİMŞEK ve Olcay KILAVUZ Anamur’a gelerek bir takım temaslarda bulundular.

 

İlçe Teşkilatını Ziyaret…

 

İlk olarak MHP İlçe Binasını ziyaret eden Vekiller Baki ŞİMŞEK ve Olcay KILAVUZ, İlçe Başkanı Adnan GÜBBÜK ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte bir süre istişarede bulundular. Yaklaşan İlçe Kongresi konusunun masaya yatırıldığı ziyarette. İlçe Kongresi hakkında  fikir alışverişinde bulundular.

 

Milletvekilleri KILAVUZ ve ŞİMŞEK İlçe Teşkilatı ziyaretlerinin ardından İlçe Başkanı ve Yöneticileri ile birlikte Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Anamur Belediye Başkanı KILINÇ’a Ziyaret…

 

Anamur’da yapılan çalışmalar ve hizmet ihtiyaçları konusunun masaya yatırıldığı ziyarette, Vekiller Baki ŞİMŞEK ve Olcay KILAVUZ Başkan KILINÇ’ı yaptığı çalışmalar konusunda tebrik ettiler ve Anamur’un ihtiyaçları konusunda her zaman ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettiler. Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüsle mücadele konusunda  ve Bölgemizde yapılan etkin ve başarılı mücadele konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan KILINÇ ziyaretlerinden dolayı Vekillere teşekkür etti.

 

Anamur Kaymakamı BAŞARAN’a Ziyaret…

 

MHP Mersin Milletvekilleri Baki ŞİMŞEK, Olcay KILAVUZ, MHP İlçe Başkanı Adnan GÜBBÜK ve Yönetim Kurulu üyeleri Anamur’a yeni atanan İlçe Kaymakamı Mehmet Nuri BAŞARAN’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler. Anamur hakkında bilgi alışverişi yapılan ziyarette, Kaymakam BAŞARAN Milletvekilleri Baki ŞİMŞEK ve Olcay KILIVUZ , İlçe Başkanı Adnan GÜBBÜK ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Daha sonra İlçe Başkanı Adnan GÜBBÜK ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Muşurup Sanat sokağında bir çay içerek vatandaşlarla istişarede bulunan MHP Mersin Milletvekilleri Baki ŞİMŞEK ve Olcay KILAVUZ ilçeden ayrıldılar.