GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-08-2020 11:59   Güncelleme : 29-08-2020 11:59

Onlar Erdi Muradına...

Onlar Erdi Muradına...

 

Hatice&Hasan DOĞRU çiftinin oğlu Mustafa ile Suzan&Sefer AKGÜL çiftinin kızları Ayşegül dün akşam Atalay Beach Club’ta gerçekleşen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine gidi.

 

Antalya’dan gelen "BanDoReMi" Bando ekibi eşliğinde salona giriş yapan çift konukların alkış ve ıslık sesleriyle nikah masasındaki yerlerini aldılar. Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ’ın bizzat kıydığı nikah töreninde Başkan KILINÇ genç çifte en kutsal hediyeler olan Kur’anı Kerim ve Türk Bayrağı Hediye etti. Başkan KILINÇ, genç çifte mutluluklar dilerken Evlilik Cüzdanını da Geline veya Damada verme konusunu da konuklara sordu. Tabi ki her zaman olduğu gibi konukların ve Başkan KILINÇ’ın takdiri ile Evlilik Cüzdanı Gelin Hanıma verildi.

 

Nikahın ardından bando eşliğinde sahneye giriş yapan genç çift gecenin ilk dansı ve oyunlarını yine bando ekibinin icra ettiği birbirinden güzel oyun havaları ile gerçekleşti.

 

Anamur Kaymakamlığı tarafından alınan yeni kararlar doğrultusunda, Covid-19 tedbirlerine harfiyen uyulan düğün töreninde gelin ve damadın ailesi konuklarını kapıda karşılayıp yer gösterdiler. Girişte ateşleri ölçülerek salona alınan davetli misafirlere girişte dezenfektan ve maske ikram edilerek masalara buyur edildi.

 

Gelin ve damadın dost ve akrabalarının alkışları eşliğinde düğünün sonuna kadar güzel bir şekilde eğledikleri törenin ardında genç çift ömür boyu sürecek mutluluk denizine yelken açtılar.

 

Bizde www.anamurhaber.com ailesi olarak genç çifte bir ömür mutluluklar dileriz.