GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-09-2020 18:19   Güncelleme : 02-09-2020 18:19

AGC'den Kaymakam BAŞARAN'a Ziyaret...

AGC'den Kaymakam BAŞARAN'a Ziyaret...

 

Anamur Gazeteciler Cemiyeti’nden Kaymakam BAŞARAN’a Ziyaret…

 

Anamur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri,  2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile ataması yapılan ve 30 Temmuz 2020 tarihinde görevine başlayan Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri BAŞARAN’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 

Göreve başlamasının üzerinden yaklaşık 1 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen Anamur’un sorunlarına, ihtiyaçlarına, kurumlara ve yönetim birimlerine kadar her türlü bilgiye hakim olan, her fırsatta başta şehit aileleri olmak üzere vatandaşla bir araya gelen, Covid-19 tedbirleri denetimlerine bizzat katılarak vatandaşla diyaloğu güçlendiren Kaymakam BAŞARAN, Anamur Gazeteciler Cemiyeti ile de Anamur’un ihtiyaçları, sorunları ve gelişmesi adına bilgi alışverişinde bulundu.

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap SEÇER ve Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ ile Anamur’a yapılabilecek hizmetler ile ilgili görüşmeler gerçekleştirdiklerini kaydeden Kaymakam BAŞARAN, hem Büyükşehir Belediye Başkanımızla hem Anamur Belediye Başkanımızla diyaloglarımız gayet iyi. Anamur’u geliştirme adına yapılacak her türlü hizmette bize düşen desteği bizde vermeye hazırız. Bu konuda kurumlar arası iletişimi geliştirerek hizmetlerin aksamadan hızlı bir şekilde devam etmesini istiyoruz. Dedi.

 

Anamur’un gelişmesi, güzelleşmesi adına Basına da büyük görev düşüyor diyen BAŞARAN, ziyaretlerinden dolayı Anamur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.