GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-09-2020 11:01   Güncelleme : 07-09-2020 11:01

DENİZ Ailesinin Mutlu Günü..

DENİZ Ailesinin Mutlu Günü..

 

CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz’in Kızı muhteşem bir düğün töreni ile evlendi.

 

Derya & Durmuş Deniz çiftinin biricik kızları Ezgi ile Halide & Doğan çiftinin oğulları Emre 05 Eylül Cumartesi akşam Anamur Belediyesi 82 Sosyal Tesisinde organize edilen görülmeye değer bir düğün töreni ile hayat boyu sürecek mutluluk yolculuğuna start verdiler.

 

Bu muhteşem düğüne; Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç,  CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, CHP Mersin Milletvekilleri Ali Mahir Başarır, Cengiz Gökçel, Alpay Antmen, İyi Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, İyi Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve İlçe yöneticileri, CHP İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkan ve üyeleri, Gençlik Kolları başka ve Üyeleri  STK Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri, Basın mensupları ile kalabalık bir davetli kitlesi katıldı.

 

Sosyal mesafe kurallarına mümkün olduğunca uyulmaya çalışılan düğüne katılan tüm davetliler ateşleri ölçülerek ve maske takarak salona alındı. CHP İlçe Başkanı Deniz misafirlerini kapıda karşılayarak masalara kadar eşlik etti, tüm davetlilerle tek tek ilgilendi.

 

Gelin ve damadın güzel bir müzik eşliğinde neşe ile salona girmesi ile davetlilerde alkışlarıyla bu mutluluğa ortak oldular.

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, genç çiftin nikahını kıyarak, ömür boyu sürecek mutluluk diledi.

 

“Gelin hanım Ezgi yol arkadaşımız Durmuş  Deniz beyin kızıdır.  Dolayısıyla bizimde kızımızdır. Çiftimizin Mutlu olmaları en büyük dileğimizdir.” Diyen Başkan Seçer, genç çiftin evlilik cüzdanlarını vermesi için Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran’ı sahneye davet etti.

 

Kaymakam Başaran; Atalarımızın söylediği güzel bir laf vardır; “iyi bir Damat kazanılmış erkek evlat, kötü bir damat kaybedilmiş kız evlat, iyi bir gelin kazanılmış bir kız evlat, kötü bir gelin ise kaybedilmiş bir erkek evlattır.(Hz.Ali) sözünü hatırlatarak,  gelin ve damadımızın iyilikleri yüzlerinden okunuyor. Her iki ailemizde bu evlilikten kazançlı çıkacaklar. Genç çiftimize bir ömür mutluluklar diliyorum. dedi.

 

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle 1 saat süren düğünde genç çift bir ömür sürecek mutluluk denizine doğru yelken açtılar.


 

Bizde www.anamurhaber.com ailesi olarak genç çifte bir ömür mutluluklar diliyoruz.